poniedziałek , 26 lutego 2024
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. kongresdealerow.pl (2015)

Kongres dealerów przyzna “nagrody rynku”, wśród nominowanych dealerzy z Trójmiasta

Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów to największa w Polsce konferencja rynku dealerskiego. Łączy on merytoryczną konferencję, poświęconą najważniejszym problemom rynku dealerskiego oraz wystawę prezentującą najważniejsze oferty usług dla polskich dealerów. Dotyczą one zarówno usług finansowych, ubezpieczeniowych, marketingowych, informatycznych jak i wszelkich innych narzędzi, niezbędnych polskim dealerom do sprawnej organizacji swojego biznesu.

Kongres 2016 to już VII edycja tego wydarzenia, a jej hasłem będzie: „Ewolucja i rewolucja. W poszukiwaniu nowych koncepcji rozwoju”.

W trakcie Kongresu zostaną wręczone Nagrody Rynku Dealerskiego, honorujące najważniejsze osiągnięcia na rynku dealerskim w roku 2015. Głosowanie potrwa do 30 maja do godziny 23:59, a udział w ankiecie może wziąć każdy przy pomocy formularza dostępnego on-line TUTAJ.

Wśród nominowanych firm jest kilku dealerów z Trójmiasta:

Najlepsza duża grupa dealerska roku (dealer posiadający więcej niż 5 lokalizacji):

Grupa Zdunek Za niezwykle intensywny rozwój struktury dealerskiej w ostatnich miesiącach. Pod koniec 2015 r. poinformowano, że Grupa Zdunek stała się posiadaczem większościowego pakietu udziałów w firmie KMJ Kaszubowscy, posiadającej salony Nissana w Gdańsku i Gdyni. W najbliższym czasie wejdzie na rynek olsztyński, otwierając tam salon BMW.

Najlepsza inicjatywa marketingowa roku:

Bawaria Motors Za stworzenie licznej i aktywnej społeczności fanów na Facebooku. Profil tej firmy polubiło 18,5 tys. internautów. A także za „wyścig najwyższych lotów” – na evencie zorganizowanym przez Bawaria Motors na lotnisku w Pyrzowicach koło Katowic Adam Małysz, jadąc za kierownicą ważącego 1200 kilogramów Mini pokonał w wyścigu 32-tonowy samolot rejsowy Boeing 737
Serwis Haller Za przyłożenie ręki do powstania pierwszego w Trójmieście szklanego kortu do gry w Squasha. Obiekt stanął w gdańskiej Galerii Bałtyckiej. Z okazji otwarcia kortu odbyła się impreza sportowa. Gwoździem programu był zaś konkurs, w którym wygraną był Opel ADAM na ferie zimowe.

Dealer Dobrych Uczynków

Motor Centrum Za dobroczynną akcję „Pomaganie przez naprawianie”, polegającej na przekazywaniu minimum jednego procenta kwartalnej wartości usług serwisowych na rzecz jednej z lokalnych organizacji pożytku publicznego. Beneficjent akcji zmienia się co kwartał. Hasło tego autorskiego programu brzmi „1 procent może wiele naprawić”

Zobacz również: “Pomaganie przez naprawianie” – akcja społeczna Motor Centrum

CZŁOWIEK ROKU 2016 Miesięcznika Dealer

Tadeusz Zdunek Za imponujący „skok do przodu” Grupy Zdunek: zakup większościowych udziałów w firmie KMJ Kaszubowscy (dwa salony Nissana), wejście z BMW na nowy dla siebie rynek olsztyński (rozpoczęcie inwestycji) oraz spektakularną inwestycję w obiekt BMW w Gdyni. Dziś – jeszcze bez Olsztyna – Grupa Zdunek może się pochwalić w Trójmieście 6 salonami czterech marek: BMW, Renault, Dacia i Nissan.

Zobacz również: Grupa Zdunek przejmuje większościowy pakiet akcji Nissan KMJ

Właściciel firmy - Tadeusz Zdunek
Właściciel firmy – Tadeusz Zdunek

 

W 2015 roku wyróżniono także firmy z Trójmiasta, były to:

– Najlepszy dealer aut używanych – PGA Polska, właściciel salonu Bawaria Motors w Gdańsku

– Najlepsza inicjatywa marketingowa roku – Grupa Wróbel, która w tym roku przejęła udziały w salonie samochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz Eurotruck Sp. z o.o. w Straszynie.
Ponadto, w tej kategorii wyróżniono również dealera Mercedes Witman (za „żywą” reklamę Mercedesa podczas meczu piłkarskiego Lechia – Legia – m.in. prezentacja modelu, zbieranie leadów sprzedażowych, precyzyjne mierzenie skuteczności akcji).

Zobacz również: Grupa Wróbel przejmie salon Mercedes-Benz Eurotruck ze Straszyna

Fot. kongresdealerow.pl
Fot. kongresdealerow.pl

– Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego – Józef Haller, zarządzający swoją grupą dealerską już od ponad 5 lat. Rynkową praktykę, którą – co sam podkreśla – rozwijał pod okiem swojego ojca, uzupełnia podstawą akademicką. Haller to doktor nauk ekonomicznych, a obszerny doktorat dotyczył zarządzania dealerstwem.

– Dealer Dobrych Uczynków – nominacja: PUH Zdunek, za powołanie do życia „Fundacji Zdunek Dzielimy się radością”.

Więcej informacji: www.kongresdealerow.pl

 

 

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ostatni luksusowy sedan od Jaguara… na ten moment. Jaguar XF w Jaguar Zdunek w Gdańsku

Marka Jaguar ma długoletnią historię w produkowaniu luksusowych, reprezentacyjnych limuzyn ze sportowym zacięciem. Do dzisiaj …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *