Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Koniec roku w Toyota Carter Gdańsk

Nowy Pro Ace w wersji osobowej, Hilux, a także… Corolla. Koniec roku to w Toyota Carter Gdańsk wzrost zainteresowania samochodami dla firm. Postanowiliśmy przyjrzeć się preferencjom klientów instytucjonalnych.

Dużym zainteresowaniem klientów instytucjonalnych cieszy się nasza nowość, czyli Toyota ProAce. Co ciekawe, głównie w wersji osobowej – mówi Arkadiusz Lelukiewicz z Toyota Carter Gdańsk. – Ponieważ ProAce to pierwszy po latach samochód Toyoty w segmencie średnich pojazdów użytkowych, a nasza marka nadal utożsamia się w opinii polskich klientów głównie jako niezawodny samochód osobowy, czeka nas sporo pracy.  Tym bardziej że ProAce to świetna alternatywa dla droższych ofert konkurencji.

Nowy Hilux sprzedawany w Toyota Carter Gdańsk trafia obecnie w większości do odbiorców szukających wytrzymałych pojazdów specjalistycznych. Co ciekawe, zapytań jest relatywnie sporo i są to głównie wersje z podwójną kabiną również w bogatych wersjach. Często też ogłaszane są przetargi na auta typu pick-up i tam raczej dominują wersje podstawowe przeznaczone do ciężkiej pracy, a nie do „lansu”.

Na koniec ciekawostka. Samochodem który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów instytucjonalnych, jest także ….Toyota Corolla. Klienci flotowi, którzy wybierają ten model  tak samo często zamawiają najtańsze jak i najdroższe wersje. Corolla do firm sprzedawana jest także w pełnej gamie kolorystycznej.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowej Toyoty Yaris Cross w Toyota Walder Rumia

Do Trójmiasta, przedpremierowo, zawitał najnowszy model z gamy Toyoty: Yaris Cross. Nieduży SUV z segmentu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *