MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. materiał partnera

Kredyt na nowy samochód bez wpłaty własnej

Marzenie o nowym samochodzie, który dodatkowo będzie zapewniał sportowe emocje za kierownicą wcale nie jest tak odległe, jak myślisz. Wszystko dlatego, że teraz pełne temperamentu auta marek SEAT i CUPRA możesz mieć w atrakcyjnym finansowaniu Kredyt Moc Niskich Kosztów. I możesz wyjechać z salonu nawet bez wpłaty własnej!

Jeżeli chcemy kupić nowy samochód, jednym ze sposobów sfinansowania takiej inwestycji może być kredyt samochodowy. Jednak wielu osobom poszukiwanie formy finansowania zakupu nowego samochodu może kojarzyć się z prawdziwą drogą przez mękę, zwłaszcza, kiedy przyjdzie nam porównywać oferty przygotowane według zupełnie innych założeń. Nic takiego nie czeka nas, jeśli zdecydujemy się na auta marek SEAT lub CUPRA w atrakcyjnym finansowaniu. Wszystko dlatego, że wszelkich wyliczeń możemy dokonać samodzielnie. Umożliwia to kalkulator kredytu samochodowego dostępny na stronach internetowych obu marek.

Kalkulator kredytu samochodowego to narzędzie, z którego możemy skorzystać, kiedy chcemy własnoręcznie porównać różne możliwości i konfiguracje parametrów finansowania wybranego przez nas samochodu lub samochodów. Jest bardzo prosty w obsłudze – do wyboru mamy w zasadzie tylko 2 zmienne. Chociaż z pozoru to mało, to w praktyce okazuje się, że kombinacji z wyliczeniami możemy otrzymać na tyle dużo, by mieć z czego wybierać.

Jakie parametry możemy dowolnie wybrać, by otrzymać kalkulację wysokości raty kredytu? Pierwszym z nich jest liczba rat czyli inaczej liczba lat, na jakie chcemy wziąć finansowanie. W ofercie marek SEAT i CUPRA mamy aż 5 możliwości wyboru: od 1 do 5 lat. Drugi z parametrów, jaki ustawiamy za pomocą suwaka to wysokość wkładu własnego. Również w tym względzie oferta jest bardzo elastyczna. Możemy założyć wpłatę na poziomie 0, 10, 20, 30 40 lub 50%. W praktyce to oznacza, że tylko dzięki tym 2 parametrom kalkulator kredytu samochodowego pozwala nam uzyskać aż 30 różnych wyliczeń wysokości raty dla tego samego modelu auta.

Osoby, które są zainteresowane zakupem samochodu na kredyt bez wpłaty własnej również mogą policzyć wysokość swojej miesięcznej raty za pomocą kalkulatora. Wystarczy ustawić drugi z suwaków na pozycję „0”, a następnie sprawdzić, jak zmienia się rata w zależności od tego, na jak długo będziemy chcieli wziąć kredyt. W ten sposób z łatwością policzymy, jak bez angażowania dużych środków własnych możemy wyjechać z salonu nowymi, ekscytującymi samochodami, jak np. Seat Leon, Seat Tarraco czy Cupra Ateca lub Formentor.

Wiele osób wciąż żyje w przekonaniu, że aby móc wziąć kredyt na samochód, trzeba dysponować dużą ilością wolnej gotówki potrzebnej na wkład własny. Jednak przykład oferty finansowania modeli SEAT-a i CUPRY pokazuje jak bardzo na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmienił się i dopasował do potrzeb klientów rynek produktów pozwalających sfinansować zakup nowego samochodu. Obecne oferty przewidują m.in. bardzo atrakcyjne możliwości finansowania także dla klientów indywidualnych, co kiedyś było zarezerwowane główne dla firm. Takim rozwiązaniem jest Kredyt Moc Niskich Kosztów (RRSO 11,81%*). Dzięki niemu możesz wyjechać nowym SEAT-em lub CUPRĄ z salonu nawet z zerową wpłatą własną!

* dane aktualne na dzień 24.01.2023 r.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Samochód z Niemiec – jak tłumaczyć dokumenty?

Sprowadzanie aut z zagranicy to popularne rozwiązanie wśród kierowców, handlarzy. Przywiezienie samochodu z Niemiec do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *