poniedziałek , 8 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

Krzysztof Ibisz w roli reportera BMG – prezentuje postępy na budowie nowego salonu i serwisu Mercedes-Benz w Gdyni

mat. prasowe
mat. prasowe

Firma BMG Goworowski, największy dealer marki Mercedes-Benz na Pomorzu, od kilku miesięcy realizuje ogromną inwestycję. Flagowy obiekt powstaje przy ulicy Łużyckiej 9 w Gdyni. Postępy prac na budowie prezentować będzie Krzysztof Ibisz. Firma BMG Goworowski zrealizuje 7 odcinków ze znanym prezenterem telewizyjnym w roli gospodarza.

Nowy obiekt, który powstaje w miejscu dotychczas funkcjonującego dealerstwa Mercedes-Benz, to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii firmy BMG Goworowski.

Fot. BMG Goworowski
Tak będzie wyglądać front nowego salonu w Gdyni, przy Łużyckiej 9. Fot. BMG Goworowski

Imponujący budynek na 4 kondygnacjach pomieści salon sprzedaży nowych samochodów marek Mercedes-Benz, smart, odrębną strefę AMG i Maybach’a, rozbudowany i wielostanowiskowy serwis, parking podziemny wraz z  magazynem części zamiennych oraz zaplecze administracyjne. W salonie eksponowanych będzie około 50 samochodów.

mat. prasowe
mat. prasowe

Budowa nowego salonu to spełnienie marzeń Prezesa firmy, Bogdana Goworowskiego.

Zawsze dążyłem do jak najwyższego standardu obsługi naszych klientów. Chciałem zaoferować im produkty najwyższej klasy w adekwatnych do ich jakości warunkach. W nowym salonie prezentować będziemy nie tylko pełną paletę marki Mercedes-Benz, ale także wiele modeli w różnych wariantach kolorystycznych, tak aby nabywcy tych samochodów, mieli jak najlepsze możliwości wyboru i porównania kupowanych przez siebie aut – informuje Bogdan Goworowski, Prezes Zarządu Mercedes-Benz BMG Goworowski.

Gdyński dealer często w swoich działaniach poszukiwał niebanalnych rozwiązań, także w zakresie działań wizerunkowo-marketingowych.

Aby zakomunikować naszym klientom nadchodzące zmiany, wprowadziliśmy unikalny projekt multimedialny. W postaci kilkuminutowych reportaży, prowadzonych przez prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, będziemy prezentować postępy prac na budowie nowego salonu i serwisu, a także pokazywać nowoczesne rozwiązania budowlane, jakie zastosujemy w nowym obiekcie – mówi Adam Braumberger, Dyrektor Marketingu BMG Goworowski.

BMG_reporter_logoSeria „Reporter BMG” składać będzie się z 7 odcinków, emitowanych co 2 miesiące na kanałach youtube dealera oraz fanpage’u.

Emisję pierwszego odcinka dealer zapowiada na początku października.

Przewidywany termin oddania nowego salonu do użytku to koniec 2018 roku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autobusy elektryczne dla gdańskiej komunikacji. Umowa z firmą MAN na 18 pojazdów podpisana

Nowa era w historii komunikacji miejskiej w Gdańsku. Za kwotę 62 mln zł Miasto zakupi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.