niedziela , 28 listopada 2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. BMW Bawaria Motors

Kup używane BMW w Sopocie na Otomoto bez ryzyka. Na czym to polega?

Tylko w 2019 roku do Polski sprowadzono ponad 1 milion używanych samochodów. Wciąż przytłaczająca większość kierowców w naszym kraju wybiera auta z drugiej ręki, o czym decyduje przede wszystkim czynnik ekonomiczny. Zakup używanego samochodu zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale można je znacząco zminimalizować. Obecnie, dzięki Internetowi, znalezienie godnego uwagi wozu jest bardzo proste. Jeśli na przykład szukasz używanego BMW w Sopocie na Otomoto (największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w naszym kraju), to dla własnego bezpieczeństwa skup się na ofertach autoryzowanych dealerów marki. Sprawdź, jak znaleźć takie ogłoszenia i dlaczego warto kupować auta z drugiej ręki z pewnego źródła.

Ogromne zainteresowanie używanymi BMW w Polsce

BMW to marka samochodów klasy premium, która ma w naszym kraju liczną rzeszę fanów. Auta bawarskiego producenta kojarzą się nam z luksusem, prestiżem, znakomitymi właściwościami jezdnymi oraz świetnym poziomem wyposażenia. Z drugiej jednak strony są to samochody kosztowne w zakupie, stąd większość nabywców nad Wisłą decyduje się na ofertę rynku wtórnego. I tutaj niestety zaczynają się schody.

Gdy zaczniesz szukać używanego BMW w Sopocie na Otomoto, biorąc pod uwagę również Gdańsk, Gdynię czy cały teren województwa pomorskiego, otrzymasz setki ofert – głównie pochodzących od handlarzy. Zła informacja jest taka, że przytłaczająca większość tych ogłoszeń dotyczy sprzedaży pojazdów o niewiadomej i trudnej do zweryfikowania historii. Tymczasem zakup powypadkowego, nieprawidłowo naprawionego i serwisowanego BMW zawsze oznacza jedno: poważne kłopoty.

Te samochody są bardzo zaawansowane technologicznie, stąd wymagają ścisłego przestrzegania procedur serwisowych producenta. Jeśli poprzedni właściciel się do tego nie stosował, a w dodatku auto ma ogromny przebieg i brało udział w wypadku, bardzo trudno będzie przywrócić je do dobrego stanu.

O tym, jak kosztowną pomyłką może być zakup używanego BMW na Otomoto z niepewnego źródła, przekonało się już wielu nabywców. Jeśli nie chcesz podzielić ich losu, szukasz samochodu, który będzie dawać Ci mnóstwo frajdy, zagwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu, a przede wszystkim bezawaryjnie pokona kolejne tysiące kilometrów, to rozsądnie będzie zdecydować się na ofertę autoryzowanego dealera BMW.

Jak znaleźć sprawdzone używane BMW w Sopocie na Otomoto?

Przede wszystkim trzeba zawęzić krąg poszukiwań do wyłączenie tych ofert, które pochodzą od renomowanych firm, a nie osób prywatnych czy tym bardziej handlarzy. Dobrym przykładem będzie tutaj BMW Bawaria Motors, autoryzowany dealer BMW w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. BMW Bawaria Motors od dawna publikuje ogłoszenia sprzedaży używanych BMW na Otomoto. W zdecydowanej większości są to samochody z programu BMW Premium Selection.

Jakie są założenia tego programu? Mogą nim zostać objęte wyłącznie te używane pojazdy, które mają sprawdzoną historię serwisową i kolizyjną, a także zostały bardzo dokładnie skontrolowane pod kątem sprawności przez autoryzowaną stację obsługi BMW. Dzięki temu samochody z programu BMW Premium Selection są objęte aż 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Na tym nie koniec: kupując tak wnikliwie sprawdzony pojazd bawarskiej marki nie musisz go serwisować przez kolejne 6 miesięcy lub 10.000 kilometrów, nie tracąc przy tym gwarancji.

Rada

Aby znaleźć pewne używane BMW w Sopocie na Otomoto, użyj opcji rozszerzonego wyszukiwania i w polu „Program aut używanych” wybierz „BMW Premium Selection”. W ten sposób trafisz na oferty publikowane bezpośrednio przez BMW Bawaria Motors.

Więcej o tym, jak korzystny jest zakup używanego BMW w salonie autoryzowanego dealera, można przeczytać na stronie internetowej BMW Bawaria Motors.

Prawdą jest, że używane BMW oferowane na Otomoto przez autoryzowanych dealerów marki są nieco droższe niż średnia rynkowa. W zamian jednak otrzymujesz gwarancję świętego spokoju, co przy dłuższej eksploatacji okazuje się być bezcenne. Statystyki pokazują też, że Polacy szukający samochodów z drugiej ręki coraz chętniej wybierają właśnie ofertę dealerską – najczęściej nauczeni przykrymi doświadczeniami.

Więcej na stronie: https://www.bawariamotors.pl/aktualnosci/szukasz-uzywanego-bmw-na-otomoto/

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dane z GPR 2020/21 na drogach woj. pomorskiego

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach krajowych w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu. Największy ruch …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *