środa , 20 stycznia 2021
Strona główna / Strefa serwisowa / Porady / Kupujesz używanego Jaguara? Zwróć na to uwagę!
Mat. prasowe

Kupujesz używanego Jaguara? Zwróć na to uwagę!

Używane samochody marki Jaguar cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie każdy posiada wystarczające środki na to, aby kupić nowy samochód, wtedy, auto z drugiej ręki wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak o tym, aby do tematu podejść z rozsądkiem. Niestety wielu handlarzy próbuje wykorzystać niewiedzę klientów – samochody powypadkowe, z ukrytymi wadami, czy też cofniętym przebiegiem stały się codziennością. Jak tego uniknąć?

Zakup od osoby prywatnej

Zakup używanego auta od osoby prywatnej jest dużym ryzykiem. Po pierwsze znalezienie interesującego pojazdu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Ogłoszeń pojawia się sporo, jednak tylko nieliczne są godne zainteresowania. Osoby bez doświadczenia z pewnością nie będą w stanie samodzielnie ocenić rzeczywistego stanu pojazdu. Możemy udać się na przegląd do autoryzowanego serwisu, jednak jest to dodatkowy koszt. Zazwyczaj taka usługa kosztuje kilkaset złotych. Warto również wziąć pod uwagę koszty dojazdu. Jeśli auto nie będzie spełniało naszych oczekiwań, to nikt nie zwróci nam gotówki. Może okazać się, że straciliśmy nie tylko pieniądze, ale również czas.

Program Jaguar Approved

Program Jaguar Approved powstał z myślą o tych, którzy bezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu. Zakup używanego samochodu nie musi być problematyczny. Każdy klient otrzymuje wsparcie wykwalifikowanej i doświadczonej obsługi. Warto zaznaczyć, że pojazdy dostępne w programie Approved są kompleksowo sprawdzane przed sprzedażą. Samochody przechodzą zaawansowane przeglądy techniczne oraz testy kontrolne. Nie trzeba więc obawiać się, że wybrane auto było naprawiane „na szybko”, tylko po to, aby je sprzedać. Program Approved zapewnia spokojny zakup – nie trzeba obawiać się żadnych zbędnych formalności. Każde auto jest objęte pełnym okresem gwarancyjnym, co stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości.

Zakup używanego samochodu w Car-Master

Car-Master to autoryzowany dealer marki Jaguar, który prowadzi salony i punkty sprzedaży samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Firma oferuje auta w programie Jaguar Approved, dzięki czemu znalezienie wymarzonego Jaguara to tylko kwestia czasu. Oferta opisywanej marki usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że nie każde używane auto spełnia kryteria programu Approved. Jest to korzystne z punktu widzenia klienta. Może mieć on pewność, że w ofercie znajdują się wyłącznie te pojazdy marki Jaguar, które są w doskonałym stanie technicznym. Możemy zapomnieć o niespodziewanych awariach, czy też usterkach, które mogłoby pojawić się po zakupie auta z drugiej ręki. Samochody znajdujące się w sprzedaży były serwisowane, a naprawy realizowano tylko przy użyciu oryginalnych części oraz podzespołów. Przekłada się to na najwyższy poziom jakości.

Zaawansowana kontrola pojazdu

Auta marki Jaguar oferowane przez Car-Master przechodzą przez zaawansowaną kontrolę. Lista elementów, które są sprawdzane podczas przeglądu składa się z aż 165 punktów. Wszystko po to, aby nawet najmniejszy detal został fachowo sprawdzony. Podczas testów wykorzystuje się nowoczesne urządzenia oraz systemy pomiarowe. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o to, czy uzyskane wyniki są zgodne z rzeczywistością. Ponadto do sprzedaży trafiają jedynie te samochody, których historię serwisową można zweryfikować. Właśnie dlatego przyszły właściciel może poznać prawdziwy przebieg, przebyte usterki i historię napraw. Taki zakup jest równie bezpieczny, co kupno nowego pojazdu. Korzystając z programu Jaguar Approved w Car-Master można uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Jakie są najpopularniejsze rodzaje tarcz hamulcowych montowanych w samochodach?

Hamulce tarczowe ze względu na swoją wydajność, a jednocześnie prostą konstrukcję cieszą się coraz większą ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *