niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

Ładowarki do elektryków dostępne w Forum Gdańsk

Od sierpnia właściciele samochodów elektrycznych mogą robić zakupy i ładować auto w tym samym czasie. Szybko, wygodnie i w komfortowych warunkach. Forum Gdańsk jest nowym miejscem na mapie elektrycznych ładowarek sieci GreenWay Polska. Do końca miesiąca korzystanie z ładowarki jest bezpłatne.

Cieszy mnie fakt zawiązania współpracy z siecią GreenWay Polska. Włączenie Forum Gdańsk do sieci ładowarek samochodów elektrycznych to kolejne udogodnienie dla naszych klientów – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk.

Jak dojechać do ładowarki na Forum Gdańsk?

Szybka ładowarka z trzema stanowiskami sieci GreenWay Polska znajduje się na poziomie 5 (fioletowym). Miejsce postojowe dostępne jest w strefie 5C. Wjazd na parking od strony ulicy 3 Maja.

Stacja ładowania przystosowana jest do popularnych pojazdów elektrycznych

Ładowarka w Forum Gdańsk przystosowana jest do popularnych aut elektrycznych zarówno CCS (standard europejski DC), jak i ChAdeMO (azjatyckie DC), dla AC dostępna jest wtyczka typu 2. Na terenie Trójmiasta jest 8 szybkich ładowarek, aż 5 z nich należy do sieci GreenWay Polska.

Największa sieć ładowarek elektrycznych w Polsce

GreenWay Polska Sp. z o.o. buduje największą w kraju sieć publicznych ładowarek do samochodów elektrycznych, w której zarejestrowanych jest już blisko 1250 użytkowników. To oznacza, iż właściciele około 75 proc. zarejestrowanych w Polsce aut elektrycznych chcą korzystać z sieci GreenWay, ułatwiając sobie znacznie ładowanie samochodu i elektryczną podróż. Najwięcej klientów – ponad 350 – zarejestrowanych jest w Mazowieckiem.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

3 komentarze

  1. Całkiem fajna sprawa. Niech elektryki się rozwijają 🙂

  2. GreenWay się u nas rozwija i bardzo dobrze. Mam teraz priusa plug in w leasingu i większa ilość ładowarek bardzo mnie cieszy. A takie w galeriach mogłyby powstawać w każdym mieście, tu zakupy a autko sie ładuje, fajne rozwiązanie

  3. Zgadzam się w 100% – ładowarka greenway’a jest w galerii, samochód się ładuje, Ty robisz zakupy i wracasz do domu na full. Oszczedność czasu! Bo ładowanie w domu to dla mnie dramat… chyba nawet w tej chwili mało kto decyduje się na ładowanie w gniazdkach przydomowych – 8h??? kto to słyszał?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *