poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Lamborghini Aventador LP700-4 w Lellek Samochody Używane Premium w Sopocie

Lamborghini Aventador LP700-4 w Lellek Samochody Używane-06320Lamborghini to jedna z najbardziej egzotycznych marek samochodowych na świecie. Również w Trójmieście te auta są prawdziwym rarytasem, stąd każdy egzemplarz, który się tutaj pokaże wzbudza zachwyt, podziw i przyciąga jak magnes spotterów chcących uwiecznić je na swoich fotografiach. Topowy, współczesny model tej marki zaparkował niedawno w salonie Lellek Samochody Używane Premium w Sopocie. Jednak wbrew temu co może się wydawać, nie jest to oryginalna, limitowana wersja LP720-4 50th Anniversario. 

Prezentowany egzemplarz to seryjny i „standardowy” model LP700-4, który do Polski trafił z Londynu, gdzie „zaliczył” nieszczęśliwą przygodę.

Samochód po odbudowie zyskał zupełnie nowy wygląd – zmienił się nie tylko kolor – z czarnego matu na żółć, ale także wzbogacono go o stylistyczne akcenty upodabniające go do limitowanej serii wydanej z okazji 50-lecia marki. Oryginał „50th Anniversario” powstał tylko w 100 egzemplarzach. Wyróżniały go między innymi czarne zdobienia na dole nadwozia oraz poszerzany tył.

Aventador eksponowany obecnie w salonie w Sopocie znajduje się tam gościnnie i wciąż należy do klienta, który zakupił inny samochód w Porsche Centrum Sopot. Wyprodukowany został w 2012 roku i ma około 20 000 km przebiegu.

Lamborghini Aventador LP700-4 w Lellek Samochody Używane-06327

Poza zmianą stylistyki w samochodzie ingerowano także w układ wydechowy (m.in. usunięto katalizatory), dzięki czemu samochód nie tylko robi sporo hałasu, ale także zieje ogniem podczas tzw. „przygazówek”.  Zmienione zostały także koła oraz układ hamulcowy wraz z zaciskami.

Napęd stanowi 6,5 litrowy silnik w układzie V12 dostarczający 700 koni mechanicznych mocy przekazywanych na wszystkie 4 koła (układ Haldex Traction) za pomocą 7-biegowej zautomatyzowanej skrzyni biegów. Chętni musza się przygotować na spory wydatek – cena wyjściowa prezentowanego egzemplarza wynosi 1 200 000 zł – ale również niesamowite emocje podczas jazdy. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 2.9 sekundy, a prędkość maksymalna to ponad 350 km/h.

Jak zapowiadają przedstawiciele Lellek Samochody Używane Premium w nadchodzącym sezonie w salonie zagości jeszcze więcej wyjątkowo egzotycznych samochodów.

Czekamy z niecierpliwością!

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *