niedziela , 16 stycznia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Lexus Trójmiasto

Lexus Trójmiasto na Gali Złotej Setki Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy

Lexus Trójmiasto to jedyny autoryzowany salon Lexusa w północno-wschodniej Polsce. Klienci firmy to mieszkańcy nie tylko Pomorza, ale także Kujaw, Warmii i Mazur. Gala Złotej Setki Pomorza i Kujaw to wydarzenie niepowtarzalne – skupia przedstawicieli biznesu, bankowości, samorządów i polityki. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu doskonale wpisuje się w politykę promocyjną tej marki.

Mamy możliwość bezpośredniego dotarcia do potencjalnego klienta. Osoby kupujące samochody z segmentu premium, to osoby nie tylko zamożne, ale bardzo wymagające oraz ceniące niestandardowe i niepowtarzalne rozwiązania. Lexus posiada cały pakiet – innowacyjne hybrydowe napędy, niepowtarzalną stylistykę, dbałość o detale, najwyższą jakość materiałów, najnowocześniejsze systemy audio oraz bogaty wybór elementów wyposażenia – wymienia Magdalena Senkowska, Specjalista ds. Marketingu Lexus Trójmiasto. 

Fot. Lexus Trójmiasto
Fot. Lexus Trójmiasto

Lexus Trójmiasto jest jedynym autoryzowanym salonem Lexusa w północno-wschodniej Polsce. Obszar jego działalności nie jest ograniczony tylko do województwa pomorskiego – sięga dalej również do województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele działań, to działania wizerunkowe, które dopiero w dłuższej perspektywie czasu owocują pozyskaniem klienta. Zakup samochodu to proces długotrwały – wybór marki, modelu, wyposażenia – szukamy auta skrojonego na miarę swoich potrzeb. Staramy się informować mieszkańców innych miast i województw o istnieniu naszego salonu, a także niepowtarzalnej ofercie. Kreujemy pozytywny wizerunek marki i staramy się, aby na stałe zagościła w świadomości odbiorców – dodaje Magdalena Senkowska.

Fot. Lexus Trójmiasto
Fot. Lexus Trójmiasto

W trakcie takich eventów jak Gala Złotej Setki Pomorza i Kujaw firmy motoryzacyjne mają szansę zaprezentować swoje samochody, co jest dla nich bardzo korzystne. Klient ma okazję zobaczyć produkt, którym jest zainteresowany i nie musi odwiedzać salonu w tym celu. Tym bardziej, jeśli ten znajduje się w innym województwie.

Pod Operą Nova zagościły modele NX 200t, RX 350 oraz IS 300h. Prezentacja okazała się sukcesem – firma zaistniała na nowym dla siebie rynku, w świadomości gości i nawiązała pozytywne relacje oraz pozyskała kilku potencjalnych Klientów.

Źródło: Lexus Trójmiasto

Fot. Lexus Trójmiasto
Fot. Lexus Trójmiasto

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Ford Fiesta w salonie FordStore Euro-Car

Odświeżony Ford Fiesta doczekał się wielu zmian z zewnątrz oraz kilku modernizacji w środku. Gama …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *