niedziela , 24 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Lexus Trójmiasto najlepszym salonem marki w Polsce według testu tygodnika Auto Świat

Lexus Trójmiasto najlepszym salonem marki w Polsce według testu tygodnika Auto Świat

Wielki Test Salonów, który jest wykonywany przez tygodnik Auto Świat, to największe tego typu badanie na polskim rynku. W tym roku triumfatorem badania jest sieć dealerska Lexus, która uzyskała pierwsze miejsce zarówno wśród marek Premium, jak i wszystkich badanych marek łącznie z markami popularnymi.

Najwyższym wynikiem wśród dilerów tej marki, może pochwalić się trójmiejski przedstawiciel Lexusa.

Salon Lexus Trójmiasto od przeszło 5 lat funkcjonuje w Gdyni – Orłowie. Niewątpliwie za jego olbrzymim sukcesem stoją Pracownicy – opowiada Aleksandra Walder, Omotenashi Manager w salonie Lexus Trójmiasto – Jesteśmy dumni, że w naszym salonie pracują profesjonaliści, którzy w swojej codziennej pracy kierują się filozofią Omotenashi. Zakłada ona bowiem wielką dbałość o szczegóły i przewidywanie potrzeb Klienta.

Omotenashi Lexusa nie dotyczy tylko i wyłącznie momentu wizyty w salonie. To silnie zakorzeniona idea, na każdym etapie twórczym. Osoby, które zdecydowały się na Lexusa, potwierdzą, że dbałość o detale nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. To początek współpracy z jakością usług, których poziom zaskoczy najbardziej wymagających. Samochód zastępczy na każde wezwanie – podstawiony do biura, domu, czy inny wskazany adres i mechanik, który „zna” od początku egzemplarz auta jakim jeździmy.

Zdecydowana większość naszych klientów wraca po kolejny samochód, nawet nie rozpatrując możliwości wyboru innej marki. Co więcej, wielu z nich zakupuje kolejne auto także dla członków rodziny. Wpływ na to ma nie tylko zadowolenie z auta, ale i satysfakcja z ponadprzeciętnej obsługi.

Niewątpliwie duży wpływ na obsługę oferowaną przez pracowników naszej stacji ma system szkoleń, któremu podlegają. Każdorazowo, przy pojawieniu się nowego modelu, uczestniczymy w szkoleniach Akademii Lexusa organizowanych w europejskich stolicach. Szkolenie takie zawsze połączone jest z informacjami na temat historii oraz głównych wartości, którymi kieruje się marka Lexus.

Lexus Trójmiasto: Najwyższy poziom obsługi w najnowocześniejszym salonie.

2019 jest wyjątkowym rokiem dla trójmiejskiego dilera. Jeszcze w tym roku Lexus Trójmiasto będzie mógł gościć Klientów w nowym obiekcie zlokalizowanym w gdańskiej dzielnicy Oliwa. Już dziś wiadomo, że będzie to najnowocześniejszy salon Lexusa w Polsce.

Obiekt ten będzie prawdziwą rewolucją oraz pierwszym salonem w Polsce zbudowanym zgodnie z najnowszą koncepcją Lexusa. Ekspozycja salonu pomieści nawet do 15 samochodów.

Bez wątpienia połączenie tak nowoczesnego obiektu z niezawodnością samochodów marki Lexus oraz najwyższym poziomem obsługi, przyczyni się do tego, że salon Lexus Trójmiasto stanie się jednym z najważniejszych punktów na trójmiejskiej mapie motoryzacyjnej.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odcinkowy pomiar prędkości już niebawem zacznie funkcjonować na budowanej autostradzie A1

Urządzenia pomiarowe będą pracowały na wszystkich odcinkach budowanej autostrady A1, gdzie ruch po nowej betonowej jezdni odbywa się w układzie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *