środa , 19 stycznia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

Lexus Trójmiasto najlepszym salonem marki w Polsce według testu tygodnika Auto Świat

Wielki Test Salonów, który jest wykonywany przez tygodnik Auto Świat, to największe tego typu badanie na polskim rynku. W tym roku triumfatorem badania jest sieć dealerska Lexus, która uzyskała pierwsze miejsce zarówno wśród marek Premium, jak i wszystkich badanych marek łącznie z markami popularnymi.

Najwyższym wynikiem wśród dilerów tej marki, może pochwalić się trójmiejski przedstawiciel Lexusa.

Salon Lexus Trójmiasto od przeszło 5 lat funkcjonuje w Gdyni – Orłowie. Niewątpliwie za jego olbrzymim sukcesem stoją Pracownicy – opowiada Aleksandra Walder, Omotenashi Manager w salonie Lexus Trójmiasto – Jesteśmy dumni, że w naszym salonie pracują profesjonaliści, którzy w swojej codziennej pracy kierują się filozofią Omotenashi. Zakłada ona bowiem wielką dbałość o szczegóły i przewidywanie potrzeb Klienta.

Omotenashi Lexusa nie dotyczy tylko i wyłącznie momentu wizyty w salonie. To silnie zakorzeniona idea, na każdym etapie twórczym. Osoby, które zdecydowały się na Lexusa, potwierdzą, że dbałość o detale nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. To początek współpracy z jakością usług, których poziom zaskoczy najbardziej wymagających. Samochód zastępczy na każde wezwanie – podstawiony do biura, domu, czy inny wskazany adres i mechanik, który „zna” od początku egzemplarz auta jakim jeździmy.

Zdecydowana większość naszych klientów wraca po kolejny samochód, nawet nie rozpatrując możliwości wyboru innej marki. Co więcej, wielu z nich zakupuje kolejne auto także dla członków rodziny. Wpływ na to ma nie tylko zadowolenie z auta, ale i satysfakcja z ponadprzeciętnej obsługi.

Niewątpliwie duży wpływ na obsługę oferowaną przez pracowników naszej stacji ma system szkoleń, któremu podlegają. Każdorazowo, przy pojawieniu się nowego modelu, uczestniczymy w szkoleniach Akademii Lexusa organizowanych w europejskich stolicach. Szkolenie takie zawsze połączone jest z informacjami na temat historii oraz głównych wartości, którymi kieruje się marka Lexus.

Lexus Trójmiasto: Najwyższy poziom obsługi w najnowocześniejszym salonie.

2019 jest wyjątkowym rokiem dla trójmiejskiego dilera. Jeszcze w tym roku Lexus Trójmiasto będzie mógł gościć Klientów w nowym obiekcie zlokalizowanym w gdańskiej dzielnicy Oliwa. Już dziś wiadomo, że będzie to najnowocześniejszy salon Lexusa w Polsce.

Obiekt ten będzie prawdziwą rewolucją oraz pierwszym salonem w Polsce zbudowanym zgodnie z najnowszą koncepcją Lexusa. Ekspozycja salonu pomieści nawet do 15 samochodów.

Bez wątpienia połączenie tak nowoczesnego obiektu z niezawodnością samochodów marki Lexus oraz najwyższym poziomem obsługi, przyczyni się do tego, że salon Lexus Trójmiasto stanie się jednym z najważniejszych punktów na trójmiejskiej mapie motoryzacyjnej.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Trasa S6 – w trójmieście mało optymistycznie, ale na Kaszubach prace na ukończeniu!

Budowa nowej drogi S6 tzw. Trasy Kaszubskiej, łączącej trójmiasto z Lęborkiem, to w tej chwili …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *