344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Grupa LOTOS

LOTOS otwiera nowoczesną myjnię tunelową w Gdańsku

Fot. Grupa LOTOS

Kilka lat temu przeżywaliśmy „boom” w temacie studiów detailingowych, które powstawały jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Często obiekty te były po prostu zwykłymi myjnia samochodowymi, ale opatrzenie ich nazwą „deatiling” miało sprawić, że przynajmniej teoretycznie oferują wyższą i bardziej zaawansowaną jakość swoich usług. Teraz przyszła moda, a właściwie powrót do myjni tunelowych. Miesiąc temu uruchomiono w Gdańsku nowoczesny obiekt Carwash SPA przy ulicy Słowackiego 118. Tą droga podążyła także Grupa LOTOS.

Wygoda, oszczędność wody i czasu. Oferuje to oddana do użytku 22 września myjnia tunelowa zlokalizowana na stacji paliw LOTOS przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. To obecnie najnowocześniejszy tego typu obiekt w sieci LOTOS.

Myjnie tunelowe to w Europie bardzo ważny i szybko rozwijający się segment rynku. Obiekt LOTOSU zlokalizowany w Gdańsku jest pierwszym tego typu w kraju oferowanym przez polską firmę paliwową.

– LOTOS staje się liderem w segmencie myjni samochodowych. Pierwsza w naszej sieci myjnia tunelowa to dowód na naszą innowacyjność i odpowiedź na trendy. LOTOS dba o jakość oraz satysfakcję klientów – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa.

Fot. Grupa LOTOS

Komfort dla klientów

Zalety myjni tunelowej to przede wszystkim jakość mycia. Przed wjazdem do tunelu pracownik ręcznie myje trudno dostępne miejsca, np. okolice lusterek czy spoilera. Nadwozie pokrywane jest woskiem, który ma uzupełnić zadrapania oraz drobne rysy. Myjnia tunelowa posiada też dodatkową opcję – pianę, która wzmacnia efekt mycia. W ramach promocji, dla wszystkich klientów stacji LOTOS, usługa ta będzie dostępna jedynie za 1 grosz. Promocja potrwa do 25 października.

🚘🚿 ♻️ Wygoda, oszczędność wody i czasu oraz idealnie czyste auto. Wszystko to gwarantuje oddana właśnie do użytku…

Opublikowany przez Grupa LOTOS Czwartek, 24 września 2020

Myjnia tunelowa gwarantuje wysoką przepustowość – samochody wjeżdżają do niej co minutę – oraz szybką obsługę – cykl mycia trwa około 6-7 minut. Dla przykładu: gdy przed standardową myjnią stoją 3 auta, czas oczekiwania wyniesie kilkanaście minut, natomiast w przypadku myjni tunelowej – poczekamy tylko 3 minuty.

Myjnia tunelowa to także komfort i mobilność użytkowania – mycie i zapłata za usługę odbywają się bez wysiadania z auta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. To szczególnie ważne m.in. dla osób niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi.

Z myjni tunelowej można skorzystać już od 19,99 zł.

Fot. Grupa LOTOS

W trosce o środowisko

Korzystanie z myjni tunelowej to także znaczna oszczędność wody, dzięki czemu każdy użytkownik przyczynia się do dbania o środowisko. W obiekcie działa system recyklingu, który pozwala powtórnie wykorzystać odzyskaną podczas procesu mycia wodę. Myjnia tunelowa pozwala o ponad 80% zmniejszyć zużycie wody w porównaniu do standardowych myjni. Umycie samochodu pochłonie jej tutaj mniej niż jeden cykl domowej pralki.

Producentem myjni tunelowej jest firma WashTec, globalny lider w tym segmencie. – Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Nowoczesna, w pełni zautomatyzowana myjnia tunelowa, to najlepszy wybór w trosce o czystość auta. Każdy użytkownik przekona się o tym już po wyjeździe z myjni – zapewnia Aleksander Majchrzak, prezes firmy WashTec.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Toyota Walder buduje nowy salon Toyota Professional w Gdańsku

Dealer Toyota Walder jest na ukończeniu swojej najnowszej budowy – będzie nią nowy salon Toyota …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *