niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Luksus i niezawodność – Lexus z drugiej ręki od Walder PLUS

Używany Lexus z WalderPLUS w Gdańsku-03273Marka Lexus zadebiutowała na rynku pod koniec lat osiemdziesiątych wraz z sedanem LS 400. Przez blisko 30 lat, wypuściła ona na rynek wiele kolejnych modeli, które cenione są przede wszystkim za jakość wykonania, poczucie prestiżu i legendarną niezawodność. To właśnie ta ostatnia cecha czyni z Lexusa wyjątkowo interesujący samochód na rynku wtórnym. Duży ich wybór w Trójmieście oferuje firma Walder Plus z Gdańska. 

Lexus, będący pochodną marki Toyota, zajmuje czołowe miejsca w wielu rankingach niezawodności, publikowanych przez niezależne instytucje. Mimo zaawansowania technologicznego, rozwiązania stosowane w tych samochodach dobrze znoszą próbę czasu i zarówno wiek, jak i przebieg nie mają dużego wpływu na zmianę wskaźników niezawodności.

Używany Lexus z WalderPLUS w Gdańsku-03278

Jeśli rozpatrzy się niezawodność jako sprawność elementów pochodzących z tak zwanego pierwszego montażu, Lexus jest jednym z liderów. Poszczególne części potrafią wytrzymać znacznie większe przebiegi i wiek liczony w latach, niż ma to miejsce w przypadku konkurentów.

Zaletami Lexus’ów pozostają także wysoka jakość wykończenia, komfort jazdy oraz rynkowa oferta w postaci modeli hybrydowych. To jedyna marka z segmentu premium, która oferuje wszystkie swoje samochody w takich odmianach.

Na placu należącym do firmy Walder Plus w Gdańsku, obejrzeć można regularnie przynajmniej kilka egzemplarzy samochodów tej marki.

 – Mamy obecnie najmniejszy model CT200h, kilka sztuk limuzyny średniej klasy o sportowym zacięciu IS, SUV’a NX oraz najbardziej luksusowy model LS – zdradza Michał Retzlaff, Doradca Klienta w Walder Plus. – Ponieważ jesteśmy oddziałem autoryzowanego dealera Toyota Walder z Chwaszczyna, oferowane przez nas samochody sprawdzone są przez nasz serwis. Dzięki temu, na każdy samochód oferujemy roczną gwarancję – dodaje.

Walder Plus to samochody z drugiej ręki, które przede wszystkim zostawiają w rozliczeniu klienci kupujący nowe Toyoty i Lexus’y w salonach w Chwaszczynie, Rumi oraz Gdyni. Nie dziwi więc fakt, że na placu dominują samochody właśnie tych dwóch producentów.

Warto dodać, że lokalizacja placu, to najprawdopodobniej także prognostyk kolejnych inwestycji tego dealera w tym rejonie Gdańska.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *