poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider

Master1.pl uruchomiło w Gdańsku salon samochodów pokontraktowych

Salon sprzedaży Master1.pl w Gdańsku -00252Podobnych salonów samochodów pokontraktowych Master1.pl jest w Polsce jeszcze 6. Zlokalizowane są w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu i dwa w obrębie Warszawy. Ten w Gdańsku działa w Kowalach, przy ulicy Energetycznej 21.

Pojazdy oferowane w sieci Master1.pl pochodzą z flot finansowanych i zarządzanych przez gdańską firmę leaseingową Masterlease.

Nie jest to salon jaki znamy z dealerstw popularnych marek jak Volkswagen, Opel czy Mercedes. Bardziej przypomina nieautoryzowane salony, albo place sprzedażowe.

Grupa Masterlease działa w Polsce od 1995 roku i jest jednym z liderów polskiego rynku (udział 14%) leasingu samochodów oraz zarządzania flotą, czyli car fleet management (CFM).

Salon sprzedaży Master1.pl w Gdańsku -00271

Na placu w Gdańsku zgromadzono ponad 300 samochodów nowych i używanych różnych marek. Potencjalni nabywcy mogą je obejrzeć, zabrać na jazdę testową i zakupić w różnych formach finansowania.

Master1.pl oferuje nabywcom gwarancję pochodzenia samochodów (pierwsza rejestracja w Polsce), autentyczne, udokumentowane przebiegi, rękojmię zakupu, historię napraw i przeglądów oraz pakiety ubezpieczeniowe i możliwość zakupu za gotówkę, na kredyt i poprzez leasing.

Oferta obejmuje zarówno małe, miejskie samochody popularnych marek jak i najbardziej luksusowe samochody z segmentu Premium.

Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Salon sprzedaży Master1.pl w Gdańsku -00272

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *