niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. archiwum (marzec 2015)

Masterlease wynajmie długoterminowo Jaguary i Land Rover’y

Spółka British Automotive Polska – importer Jaguara i Land Rovera, rozpoczyna współpracę z Grupą Masterlease w ramach której zaoferuje wynajem długoterminowy tych brytyjskich samochodów. 

Długoterminowy wynajem aut (Full Service Leasing) łączy ze sobą finansową część związaną z pozyskaniem samochodów z kompleksowym pakietem obsługi serwisowej.

Zobacz również: Hyundai w abonamencie dla klientów indywidualnych

Jest to usługa dedykowana dużym przedsiębiorstwom i międzynarodowym korporacjom, które tworzą lub posiadają flotę samochodów. Finansowanie polega na zakupie samochodów według preferencji klienta, od producenta lub dealera samochodowego i udostępnienia ich klientowi.

Chcemy pokazać, że produkty z naszego portfolio, mimo że kojarzone z produktami stricte luksusowymi, są obecnie łatwo dostępne dzięki korzystnym ofertom wynajmu długoterminowego. Taki sposób finansowania wydaje się naturalnym sposobem na pozyskanie Jaguara i Land Rover’a do firmy.

Robert Glegoła, Fleet & Business Manager British Automotive Polska

Taka usługa może obejmować między innymi pełen serwis wraz z wymianą i przechowywaniem ogumienia, ubezpieczenie, samochód zastępczy w razie szkody, assistance oraz karty paliwowe.

Na początek współpracy szykujemy dla klientów atrakcyjne kalkulacje: np. Land Rovera Discovery Sport możemy zaoferować w usłudze wynajmu długoterminowego nawet od 1 365 zł netto miesięcznie, a Jaguara XE już od 1 645 zł netto miesięcznie. W tej racie zawarta jest pełna obsługa serwisowa, gwarantująca bezproblemową eksploatację, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Witold Potocki, dyrektor ds. rozwoju Grupy Masterlease

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *