Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Mercedes-Benz BMG Goworowski coraz bliżej otwarcia największego salonu samochodowego w Trójmieście

Mercedes-Benz BMG Goworowski coraz bliżej otwarcia największego salonu samochodowego w Trójmieście

Budowa nowej siedziby marki Mercedes-Benz w barwach BMG Goworowski zbliża się do finału. Kiedy salon zostanie otwarty w pełnej krasie, będzie to największy tego typu obiekt w Trójmieście. Eksponowanych w nim, będzie mogło być nawet 50 samochodów. Z nowego salonu marki w Gdyni w pełnej krasie klienci skorzystają wiosną tego roku. 

Proces inwestycyjny firmy BMG Goworowski trwa już ponad 2 lata. Została podzielona na kilka etapów. Aktualnie trwa wykańczanie ostatniego z nich.

W nadziemnym, dwukondygnacyjnym, lewym skrzydle nowego budynku, znajdzie się salon samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz ekspozycja AMG. Ta ostatnia, zlokalizowana będzie na pochyłej rampie. Jej kształt wynika z wyjazdu do parkingu podziemnego, który znajduje się pod budynkiem.

Budynek charakteryzować się będzie kilkoma ciekawostkami. Dla przykładu: niepowtarzalnym, jak na salon samochodowy, tarasem widokowym na najwyższej, IV kondygnacji oraz proekologicznymi rozwiązaniami. Nieoficjalnie mówi się o planie stworzenia miejskiej pasieki umieszczonej na dachu obecnie powstającego etapu budowy.

Tak wygląda podziemna hala garażowa w salonie Mercedes-Benz BMG Goworowski w Gdyni oraz taras widokowy:

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *