poniedziałek , 27 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Mercedes-Benz BMG Goworowski w strefie VIP gdańskiego lotniska

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08691Usługi VIP oferowane są na lotniskach całego świata. Dedykowane dla najbardziej wymagających pasażerów, oferują przyspieszone i indywidualne procedury odprawy biletowo-bagażowej z możliwością skorzystania z niej 40, a nawet 20 minut przed odlotem, osobny punkt kontroli bezpieczeństwa oraz transport limuzyną bezpośrednio do samolotu. Od połowy maja tego roku, tę prestiżową służbę pełnią samochody dealer’a Mercedes-Benz, firmy BMG Goworowski. 

Do dyspozycji pasażerów korzystających z obsługi VIP przeznaczono dwa modele. Jest to najnowsza limuzyna Klasy S w benzynowej wersji S560 z nadwoziem typu „long” oraz luksusowy van Klasy V w wersji V250d.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08702

Pasażerowie, zanim wsiądą do luksusowych samochodów, mają możliwość skorzystania z saloniku VIP w formule „all inclusive”, gdzie mogą zrelaksować się przed podróżą lub popracować.

Transport do samolotu odbywa się z pierwszeństwem wejścia na pokład lub jako ostatni z pasażerów – wedle życzenia korzystającego z usługi. Koszt obsługi jednego pasażera w strefie VIP to 300 zł netto i dodatkowo 200 zł za każda kolejną osobę towarzyszącą.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku -08718

Dodatkowo, pasażerom przysługuje również możliwość skorzystania z miejsc parkingowych zlokalizowanych w hali umiejscowionej bezpośrednio pod terminalem.

Strefa VIP BMG Goworowski na lotnisku w Gdańsku-08744

Średnio miesięcznie obsługuje około 150 pasażerów VIP, co daje dziennie kilka osób – zdradza Michał Dargacz, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Gdańsk. Są to zarówno pasażerowie przylatujący jak i odlatujący z naszego lotniska.  

Firma BMG Goworowski zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom i miłośnikom marki. Cieszy nas fakt, że nasze samochody towarzyszą im także podczas podróży drogą lotniczą, dając poczucie wyjątkowego komfortu i wygody – dodaje Adam Braumberger, Szef Marketingu BMG Goworowski.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kokoszki. Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej. Zaawansowanie prac już na poziomie 70 procent

Obecnie na placu budowy trwa układanie kolejnych warstw podbudowy jezdni. Wykonawca robót rozpoczął też układanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *