poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Mercedes-Benz SLS AMG Roadster do „wzięcia” w BMG Goworowski Gdynia

Używany Mercedes SLS AMG Roadster w BMG Goworowski-06585Do oferty samochodów używanych dealera BMG Goworowski trafił jakiś czas temu wyjątkowo rzadki model – SLS AMG Roadster. Kiedyś król wśród sportowych modeli z gwiazdą, dzisiaj poszukiwany kąsek dla miłośników tego rodzaju samochodów. Egzemplarz oferowany w Gdyni to samochód zakupiony w BMG, wyceniony na niespełna 1 milion złotych. 

SLS AMG produkowany był w latach 2010 – 2014. Był to pierwszy model, skonstruowane od podstaw i całkowicie niezależnie przez firmę AMG. Napęd stanowi w nim silnik V8 o pojemności 6.2 litra i mocy 571 KM.

Egzemplarz oferowany w gdyńskim salonie marki Mercedes-Benz pochodzi z 2012 roku i ma trochę ponad 11 tys. km przebiegu. W wyposażeniu jest między innymi system AIRSCARF – układ ogrzewania głowy i karku, AMG TRACK PACE oraz nagłośnienie Burmester High-end 3D.

Nadwozie wykończone jest lakierem w kolorze srebrnym o nazwie iryd metalik, we wnętrzu zastosowano skórę Nappa designo w kolorze czerwony. Tej samej barwy jest również brezentowy dach.

Cena za samochód to 990 000 zł i podlega ona negocjacjom.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *