poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider
Fot. Mercedes-Benz Witman

Mercedes-Benz Witman podczas Jazz Jantar Festiwal 2016

D61B0551
Fot. Mercedes-Benz Witman

Od 4 listopada w Trójmieście trwa święto jazzu. Wszystko za sprawą Festiwalu Jazz Jantar 2016, który z każdą edycją staje się coraz bardziej popularny nie tylko na Pomorzu, ale także w Polsce. Po raz pierwszy mecenasem wydarzenia jest Mercedes-Benz Witman z Gdańska-Oliwy.

Jazz Jantar Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń jazzowych w Polsce. Jego historia sięga 1976 roku. Najnowsza, jesienna edycja to zdecydowanie muzyka amerykańska i brytyjska.

Każda edycja to wiele znanych nazwisk, ale także wschodzących gwiazd. Cieszy nas, że publiczność wybiera nie tylko „sprawdzone nazwiska”, ale także jest ciekawa nowych zespołów – mówi Jakub Knera, Dyrektor Festiwalu Jazz Jantar.

Tegoroczny, jesienny Festiwal Jazz Jantar to także pierwszy, którego mecenasem został Mercedes-Benz Witman z Gdańska- Oliwy.

D61B0548
Fot. Mercedes-Benz Witman

Mercedes-Benz Witman od lat wspiera wydarzenia kulturalne w Trójmieście. Jesteśmy zaszczyceni mogąc być partnerem największego i jednego z najważniejszych festiwali jazzowych w Polsce – mówi Olga Witman, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman.

Do końca trwania Festiwalu Jazz Jantar 2016 przed budynkiem Klubu ŻAK we Wrzeszczu eksponowane będą samochody z gamy aut testowych dealera Mercedes-Benz Witman.

Źródło: Mercedes-Benz Witman

Fot. Mercedes-Benz Witman
Fot. Mercedes-Benz Witman

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *