niedziela , 16 stycznia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Shiny Syl (Instagram)

Mercedesowska codzienność Shiny Syl

Shiny Syl, czyli Sylwia Zaręba-Gierz – mieszkająca w Gdańsku blogerka modowo-lifestylowa i stylistka, od kilku miesięcy związana jest z dealerem marki Mercedes-Benz, firmą BMG Goworowski. Sylwia porusza się najnowszą Klasą A, którą prezentuje swoim czytelnikom na kanałach w mediach społecznościowych.

Aby jak najlepiej zaprezentować i przybliżyć fanom nowy samochód, blogerka stworzyła filmik pod tytułem „instagram kontroluje mój dzień”. Widzowie mogli zdecydować jak będzie wyglądał dzień blogerki poprzez głosowanie na „instastories”.

Wśród pytań, które nadesłali miłośnicy twórczości Shiny Syl, pojawiły się te dotyczące samochodu: kto ma go prowadzić – Shiny Syl czy jej partner, jakiej muzyki słuchać po drodze, jaki prowiant wziąć na drogę i kogo zabrać na wycieczkę.

Zwieńczeniem całego filmu był cel podróży – czyli alpaki. Niezwykłe zwierzęta, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem.

Klasa A, towarzyszyła Shiny Syl również podczas zakupów. Sylwia za kierownicą kompaktowego Mercedesa odwiedziła między innymi Warszawę, gdzie zakupiła torebkę typu „nerka” marki Gucci. Ponadto, ponieważ blogerka spodziewa się dziecka, samochód towarzyszy jej także podczas przygotowywania się do roli mamy.

Czy Nowa Klasa A przypadła do gustu Shiny Syl?

To samochód, który spełnił moje wszystkie oczekiwania. Prowadzenie Mercedesa klasy A to prawdziwa przyjemność. Taka miłość od pierwszego ruszenia. Dlatego polecam umówienie się na jazdę testową, aby przekonać się o tym na własnej skórze – deklaruje Sylwia.

Mercedes wykorzystuje nowinki technologiczne i umieszcza je w samochodach, których elementy wyposażenia nawiązują do klasyki designu. Mam poczucie, że idealnie trafia w oczekiwania, rozumie potrzeby i profiluje kolejne modele samochodów tak, że wsiadając masz wrażenie, że został przygotowany pod ciebie w najdrobniejszym szczególe. W tym Mercedesie podobają mi się jego przeciwległe bieguny. Poziom wygłuszenia powoduje, że podróż po polskich dziurawych drogach przebiega bez zakłóceń, zupełnie nie dając się we znaki. Z drugiej strony mam do dyspozycji niesamowite nagłośnienie. Mercedes wykorzystał najnowsze i zaawansowane technologie, więc jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie. Choć lista zalet jest długa dla mnie ważna jest jezdność i jednocześnie łatwość parkowania. Gabaryty i skrętność pozwalają na wiele, więc czuję, że dzięki nim oszczędzam czas i nerwy na zatłoczonych ulicach. Sprzymierzeńcem w podróżowaniu jest pojemny bagażnik. Nawet wielka kobieca waliza bez trudu dojedzie do celu! Komfort z kolei pozwala bez obaw planować dalekie podróże – auto jest bardzo wygodne i nawet po kilku godzinach nie czuje się zmęczenia – podsumowuje Shiny Syl.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Ford Fiesta w salonie FordStore Euro-Car

Odświeżony Ford Fiesta doczekał się wielu zmian z zewnątrz oraz kilku modernizacji w środku. Gama …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *