Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Miesiąc SUV’ów w SEAT Plichta. Oferty specjalne na modele Arona, Ateca i Tarraco

Miesiąc SUV’ów w SEAT Plichta. Oferty specjalne na modele Arona, Ateca i Tarraco

Miesiąc SUV'ów SEAT'a w SEAT Plichta-02780Trójmiejski przedstawiciel marki SEAT, posiadający salony w Gdańsku i Gdyni, zaprasza klientów do skorzystania z ofert specjalnych na SUV’y z Hiszpanii.Promocja dotyczy modeli Arona, Ateca oraz najnowszego Tarraco. Dodatkowo Czytelnicy Moto3m.pl otrzymują specjalne rabaty na hasło „Moto3m.pl”!

Arona, to najmniejszy z SUV’ów w gamie SEAT’a. Promocja na ten model daje korzyść do 6 200 zł. Klienci wybierający ten model mogą zyskać 3200 zł wybierając promocyjny pakiet Comfort + i dodatkowe 3000 zł rabatu jeśli zdecydują się zostawić swoje obecne auto w rozliczeniu. Arona w wersji FULL Led dostępna jest w ofercie kredytowej z ratą od 579 zł brutto miesięcznie.

Ceny Arony rozpoczynają sie od 66 200 zł lub 527 zł miesięcznie.

Oferta SEAT’a Ateca to korzyść do 10 000 zł. Rabat cenowy wynosi 7 000 zł, a dodatkowo zyskać można do 3 000 zł zostawiając swoje obecne auto w rozliczeniu.

Podstawowy cennik SEAT’a Ateca startuje od 81 700 zł lub z ratą od 674 zł miesięcznie.

Miesiąc SUV'ów SEAT'a w SEAT Plichta-02814

Największy z SUV’ów, nawet 7-osobowy model Tarraco to flagowiec w gamie. Model oferowany jest od czerwca w promocyjnym leasingu 101% z ratą od 716 zł netto/miesięcznie.

Cennik Tarraco otwiera kwota 121 800 zł.

Atutem jest także duża dostępność modeli „od ręki” w salonach SEAT Plichta w Gdańsku i Gdyni.Okazje na aSUVa

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

„Drive it Day” 5 czerwca, czyli dzień jeżdżenia klasykiem

Polski Związek Motorowy wraca do idei „Drive it Day”. Na 5 czerwca zaplanowano siódmą edycję ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *