344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Mikro pojazdy Chatenet od teraz również w Trójmieście!

Dealer Samochodów Luksusowych Morska Motors zajmujący się sprzedażą pojazdów różnych marek z segmentu premium poszerzył ofertę asortymentową i od połowy lutego zajmuje się również dystrybucją mikro aut marki Chatenet. Mowa o pojazdach, którymi mogą poruszać się po drodze osoby po 14 roku życia. Warto dodać, iż firma Morska Motors jest obecnie jedynym Autoryzowanym Dealerem mikro pojazdów klasy premium na terenie trójmiasta.

CHATENET ROUGE  18-10-12 11Wybór Dealera z Gdyni padł na francuską markę Chatenet ze względu na jakość produktu, niebanalny styl, dbałość o wykończenie detali oraz, co istotne – europejskie pochodzenie.

Firma Chatenet posiada w swojej ofercie dwa modele pojazdów, wyróżniające się wyjątkowym designem oraz niskim zużyciem paliwa. Model CH26 przeznaczony jest dla najmłodszych użytkowników, a więc osób posiadających prawo jazdy kategorii AM, o które można ubiegać się tuż po ukończeniu 14 roku życia za pisemną zgodą rodziców. Model CH30 z silnikiem benzynowym, osiągający prędkość 100 km/h został z kolei stworzony z myślą o osobach posiadających prawo jazdy kategorii B1 (od 16 roku życia).

Oferta mikro pojazdów Chatenet dla najmłodszych użytkowników obejmuje cztery wersje nadwoziowe: hatchback, kombi, pick-up i coupe pojazdy oferowane są z silnikiem diesla. Dla młodzież posiadające prawo jazdy kat. B1 Chatenet przygotował pojazd z silnikiem benzynowym w nadwoziu typu hatchback. Zamówienie pojazdu mogą Państwo dokonać bezpośrednio w salonie Dealera Samochodów Luksusowych Morska Motors, mieszczącym się w Gdyni przy ul. Morskiej 509. Po złożeniu zamówienia pojazd będzie gotowy do odbioru w przeciągu kilku tygodni roboczych w siedzibie Dealera. Jak go zdobyć? Opcji jest kilka: Mikro pojazd Chatenet można zakupić za gotówkę, wziąć w leasing lub na kredyt.

03Na nowe pojazdy Chatenet udziela się gwarancji liczonej od daty wydania pojazdu klientowi, zgodnie z którą to sprzedawca odpowiada za wady materiałowe, montażowe i fabryczne przez okres 24 miesięcy, bez limitu kilometrów.

Doskonałą alternatywą dla zakupu pojazdu jest opcja długoterminowego wynajmu samochodu. Gwarantowana stała miesięczna rata wynajmu pozwala bez trudu zaplanować wydatki oraz uniknąć niespodziewanych kosztów.

04 (1)

W salonie Morska Motors możemy podziwiać model CH26 w wersji hatchback z silnikiem diesla, rozwijający prędkość maksymalną 45 km/h. Na stronie internetowej www.morskamotors.pl można przeczytać, iż: „Decyzja o uruchomieniu oficjalnego przedstawicielstwa marki Chatenet w trójmieście była podyktowana chęcią wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby nasi wyjątkowi klienci poczuli, iż kupują samochód z segmentu premium”.

Źródło: Morska Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Zespoł Szkół Samochodowych w Gdańsku obchodzi 65-lecie

W listopadzie tego roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku świętowała jubileusz 65-lecia. Obchody …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *