piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

MINI Warm up Drive w Jastarni – czyli doświadcz „gokartowej frajdy z jazdy” podczas urlopu

MINI WarmUp Jastarnia - miasteczko MINI w Jastarni-1540003Marka MINI kolejny raz serwuje motoryzacyjne atrakcje w letnim kurorcie Jastarnia oraz na polu kempingowym Chałupy 6. MINI Warm up Drive Jastarnia to druga edycja „miasteczka MINI” na Półwyspie Helskim, które po raz pierwszy zorganizowano w poprzednim sezonie. Na odwiedzających czekają najnowsze modele MINI, bezpłatne jazdy próbne oraz strefa relaksu połączona ze sklepem i mini-kawiarenką. 

Gama dostępnych samochodów to aż 15 egzemplarzy. Jazdy próbne odbywają się na dwa sposoby – albo indywidualne przejażdżki, albo jazda w kolumnie 5 sztuk trwająca nawet około 2 h połączona ze zwiedzaniem ciekawych zakątków Półwyspu Helskiego.

Flota samochodów zarejestrowana w Austrii obejmuje zarówno uterenowionego Countryman”a, Clubman’a, MINI w wersji 3- oraz 5- drzwiowej, MINI Cabrio oraz topowe, najszybsze w stawce MINI John Cooper Works.

Ponadto w marinie w Jastarni na stałe eksponowanych jest kilka egzemplarzy oraz akcesoriów MINI. Między innymi jest to Countryman, który wyposażony został w miejsca noclegowe na dachu – doskonała propozycja dla surferów tak licznie przebywających w sezonie letnim na Półwyspie.

MINI WarmUp Jastarnia - miasteczko MINI w Jastarni-1540029

Brytyjska marka MINI należąca obecnie do BMW to jedna z najbardziej prestiżowych firm w branży motoryzacyjnej, oferująca małe, miejskie samochody o wyjątkowym charakterze i ze sportowymi aspiracjami. Jednym z haseł reklamowych producenta jest „gokartowa frajda z jazdy”.

MINI WarmUp Jastarnia - miasteczko MINI w Jastarni-1540033

W Jastarni miasteczko MINI działać będzie do 2 sierpnia. Jest to jedyna tego typu inicjatywa MINI w Polsce.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *