poniedziałek , 27 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

„Moda na motopasję” – mini targi motoryzacyjne w Centrum Handlowym Osowa

Targi Motoryzacyjne -moda na motopasję- w CH Osowa-03850Na motoryzacyjnej mapie wydarzeń w Trójmieście debiutuje nowa inicjatywa. „Moda na motopasję” to wystawa samochodów nowych i sportowych, zorganizowana w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku. W imprezie udział biorą dealerzy marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Jeep, Peugeot oraz Toyota, a także Automobilklub Orski. Impreza trwa do niedzieli, 28 stycznia do godziny 20. 

Pierwsza edycja wydarzenia pewnie nie okaże się wielkim sukcesem, ale potencjał wystawowy galerii handlowych po raz kolejny został wykorzystany.

W Centrum Osowa zaparkowało łącznie kilkanaście pojazdów. Największe stoiska przygotował Automobilklub Orski, który poza 3 rajdowymi samochodami – Renault Clio, Mitusbishi Lancer i klasycznym Porsche 911, prezentował możliwości samochodów… zdalnie sterowanych przez profesjonalnych zawodników, oraz Centrum Motoryzacyjne Auto Plus. Dealer z Gdańska pokazał popularnego Fiata Tipo w wersji hatchback, SUV’a od Alfa Romeo, model Stelvio oraz średniej wielkości Jeep’a Compass.

Toyota Walder na swojej ekspozycji pokazała ciekawie skonfigurowaną Aygo oraz cieszącego się ogromną popularnością crossover’a C-HR.

FordStore Euro Car postawił na nowości – nowa Fiesta oraz zupełnie nowy w ofercie, mały crossover EcoSport. Siostrzana firma EuroCar Expert pokazała natomiast Forda Kuga.

Dealer Peugeot Intervapo także skupił się na uterenowionych nowościach, prezentując największego ze swoich SUV’ów – 5008.

Ciekawie prezentuje się również stoisko firmy ClinicCar, która na przykładzie BMW M6 E63 pokazuje w praktyce, czym jest autodetailing, a także możliwości usuwania wgnieceń bez lakierowania.

Targi Motoryzacyjne -moda na motopasję- w CH Osowa-03858

Wystawę można obejrzeć w sobotę i niedzielę (27-28 stycznia) od godziny 12 do 20. Większość samochodów jest otwarta, a na stoiskach do dyspozycji odwiedzających są również doradcy handlowi, którzy odpowiadają na pytania dotyczące samochodów.

Targi Motoryzacyjne -moda na motopasję- w CH Osowa-131114

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kokoszki. Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej. Zaawansowanie prac już na poziomie 70 procent

Obecnie na placu budowy trwa układanie kolejnych warstw podbudowy jezdni. Wykonawca robót rozpoczął też układanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *