poniedziałek , 27 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

[Moto3m TV] Nowe przedstawicielstwo pomorskiego giganta Toyoty – salon Toyota Walder w Grudziądzu

Dealer marek Toyota oraz Lexus z Trójmiasta powiększył zasięg swojego działania o Grudziądz w województwie Kujawsko-Pomorskim. Firma rodziny Walder zainwestowała w już istniejący budynek, dostosowując go najpierw do potrzeb salonu sprzedaży aut używanych, a następnie uruchamiając autoryzowane przedstawicielstwo Toyoty. 

Obiekt zlokalizowany jest na południu Grudziądza przy ulicy Porucznika Krzycha 2. W salonie eksponowanych jest do 10 samochodów. Ponadto znajduje się tam kilkustanowiskowy serwis przystosowany do obsługi zarówno samochodów marki Toyota jak i Lexus.

Salon i serwis Toyoty w Grudziądzu jest kolejną z ważnych inwestycji Grupy Walder i zarazem pierwszą realizowaną poza województwem pomorskim. Cieszymy się z obecności na nowym rynku i z tego z jak dużym zainteresowaniem spotyka się tutaj oferta nie tylko Toyoty, ale też naszej marki premium: Lexusa – mówi Aneta Janczewska, Marketing Manager Toyota Walder.

Grudziądz to liczące niespełna 100 000 mieszkańców miasto, położone na prawym brzegu Wisły. Funkcjonuje tu tylko kilka salonów samochodowych, więc konkurencja jest stosunkowo nieduża.

Pierwsze miesiące działalności Toyota Walder w Grudziądzu pokazują, że tutejszy rynek jest wystarczająco chłonny, a oferta nowego dealera szybko spotkała się z zainteresowaniem.

Docelowo naszym celem jest sprzedaż przynajmniej 15 sztuk miesięcznie i w tym roku chcielibyśmy taki wynik osiągnąć. W tej chwili cieszy nas duże zainteresowanie Lexusami. Powodzeniem cieszą się SUV’y i crossover’y, UX oraz NX – zdradza Waldemar Czeszewski, Kierownik Salonu Toyota Walder Grudziądz.

To jednak nie koniec inwestycji firmy w tym roku.

Przed nami kolejne wielkie wyzwania: już niedługo powiemy więcej o nowym salonie Toyoty w Gdańsku, gdzie Klienci będą mogli poznać bogatą ofertę samochodów dostawczych. Ponadto w naszym obiekcie Lexus Trójmiasto zlokalizowanym w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej trwają prace modernizacyjne, które mają pozwolić na zwiększenie oferty samochodów używanych marek premium. Trwają też prace związane z modernizacją i powiększeniem naszego serwisu w Rumi – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager Toyota Walder. 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kokoszki. Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej. Zaawansowanie prac już na poziomie 70 procent

Obecnie na placu budowy trwa układanie kolejnych warstw podbudowy jezdni. Wykonawca robót rozpoczął też układanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *