Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Moto3m TV] Nowy salon Lexus Trójmiasto otwarty w Gdańsku

[Moto3m TV] Nowy salon Lexus Trójmiasto otwarty w Gdańsku

Lexus to najbardziej ekskluzywna japońska marka samochodowa, która oficjalnie jest dostępna w Trójmieście. Na Pomorzu obecna jest od kilkunastu lat, ale wygląda na to, że dopiero teraz znalazła swoje stałe miejsce. W Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 270, dużym nakładem inwestycyjnym, uruchomiono nowy obiekt, zaprojektowany według najnowszych wzorców Lexusa. 

Lexus w Trójmieście dotychczas funkcjonował w Gdyni. Ostatnia lokalizacja salonu – mimo, że prestiżowa – w centrum biurowym „Nowe Orłowo”, nie spełniała standardów takiej marki z dwóch powodów. Pierwszy, to brak serwisu, który zlokalizowany był w Chwaszczynie. Drugi, to niewystarczająca ilość miejsc parkingowych.

Oba te utrudnienia udało się wyeliminować w nowym salonie. Nowy budynek powstał na gruncie dzierżawionym od Uniwersytetu Gdańskiego przy głównej arterii miasta, w otoczeniu licznych biurowców.

Lexus Trójmiasto jest obecnie największym i najnowocześniejszym salonem tej marki w Polsce. Zakończony i oddany do użytku pierwszy etap inwestycji obejmuje około 3000 m² powierzchni, na której zlokalizowano salon sprzedaży nowych samochodów i wielostanowiskowy serwis wraz ze stanowiskiem mycia i przygotowania pojazdów.

Drugi etap inwestycji obejmie dodatkowe 4000 m², gdzie docelowo znajdzie się salon sprzedaży samochodów używanych.

Nowo otwarty salon w Gdańsku jest jedynym w Polsce, zbudowanym według najnowszych standardów Lexusa. Nasz obiekt został zaprojektowany, aby zapewnić kompleksowość wszystkich usług w jednym miejscu. Odwiedzający salon mogą skorzystać między innymi ze specjalnie przystosowanych pomieszczeń do konfiguracji samochodów. Wyodrębnione zostały też pomieszczenia do wydawania pojazdów – opisuje Aleksandra Walder, Manager Omotenashi Lexus Trójmiasto.

Wszystkie udoskonalenia zostały zaprojektowane tak, aby wysoka jakość procesu sprzedaży oraz obsługi posprzedażnej w Lexus Trójmiasto zyskała nowe, jeszcze lepsze oblicze – zapewnia dealer.

Warto także wspomnieć, że nowy salon Lexus Trójmiasto powstał w nie tylko biurowym, ale także mocno motoryzacyjnym miejscu. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonują salony marek BMW, Mercedes, Jaguar i Land Rover.

Według zapewnień Lexus Trójmiasto, nowy salon imponuje hybrydowym połączeniem japońskiego designu ze słynną gościnnością.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Emocje do potęgi M! M Week w BMW Bawaria Motors Gdańsk

W tym tygodniu trwa wielkie święto modeli M w BMW Bawaria Motors Gdańsk – jest ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *