Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

[Moto3m TV] Nowy wymiar rozrywki motoryzacyjnej w Trójmieście – profesjonalny symulator jazdy wyścigowej RaceCom

W Gdańsku uruchomiono nową rozrywkę dla miłośników motoryzacji. Jest nią profesjonalny symulator jazdy RaceCom. Firma oferuje dwa stanowiska, które oddają realne przeżycia zza kierownicy. Co więcej, jako nieliczne tego typu maszyny, mają również manualną skrzynię biegów i hamulec ręczny.

Symulator tego typu do tej pory był zarezerwowany dla wąskiej grupy kierowców profesjonalnych. Oferta RaceCom adresowana jest do każdego zainteresowanego. Symulatory pozwalają wybierać nie tylko spośród różnych samochodów i torów wyścigowych, ale także rodzajów jazdy. Mamy wyścigi torowe, rajdy, rallycross, a nawet off-road.

Fotel kierowcy osadzony jest na 6 siłownikach, które wprawiają cały symulator w ruch, oddając przeciążenia panujące podczas prawdziwej jazdy. Trzy monitory odpowiadają szybom w pojeździe. Do pełnego realizmu dołożono także manualną skrzynię biegów ze sprzęgłem (do wyboru także „automat” i skrzynia sekwencyjna, z manetkami przy kierownicy), hamulec ręczny i oczywiście pedały.

Chcemy by Racecom był miejscem, gdzie każdy miłośnik motoryzacji będzie mógł miło spędzić czas i w sposób bezpieczny wyszaleć się za wirtualnym kółkiem – mówi Andrzej Grubalski, jeden z właścicieli RaceCom.

Z symulatorów jazdy korzystają nie tylko amatorzy. Swoje wizyty w RaceCom zapowiada także zawodowa drifterka – Blanka Turska.

Ciężko jest się przesiąść z prawdziwego samochodu do symulatora, bo nie czuć tych wszystkich przeciążeń, natomiast muszę przyznać, że jest to niesamowita zabawa i czuć jazdę, wjeżdżanie na „tarkę”, pobocze. To wszystko jest odczuwalne i to jest niesamowity trening – mówi Blanka.

Aktualne, promocyjne ceny to 30 minut jazdy za 99 zł oraz 149 zł za pełną godzinę. Symulator zlokalizowany jest w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 303e. Rezerwacji można dokonać TUTAJ lub telefonicznie: 508 191 896.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Najlepsi Polacy w estońskim rajdzie Otepaa Talveralli 2021 – Mikołaj Kempa i Marcin Szeja

Sopocianin, Mikołaj Kempa i jego pilot Marcin Szeja, podczas sobotniego rajdu Otepaa Talveralli w Estonii, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *