piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

[Moto3m TV] Oferty specjalne na rocznik 2018 w Lexus Trójmiasto

Lexus Trójmiasto - oferty wyprzedażowe rocznika 2018-03864Koniec roku to nie tylko okazje cenowe na samochody z rocznika 2018, ale także ostatni czas, w którym można skorzystać z obecnych warunków leasingowych na zakup nowych samochodów. Od nowego roku w życie wejdą zmienione przepisy, które dotkną szczególnie nabywców samochodów wyższych klas. To między innymi dla takich klientów, Lexus Trójmiasto przygotowało korzystne propozycje.  

W trójmiejskim salonie Lexusa bardzo mocno odczuwa się wpływ zapowiadanych zmian w rozliczaniu umów leasingu. Największym zainteresowaniem cieszą się drogie modele, takie jak luksusowy LS oraz ekskluzywne coupe LC. W przypadku tych modeli rabaty sięgają aż 60 000 zł.

Lexus Trójmiasto - oferty wyprzedażowe rocznika 2018-03863Niezmiennie dużą uwagę przyciąga oferta najlepiej sprzedającego się w Trójmieście Lexus’a – modelu NX. Ten samochód w wersji z napędem na 4 koła, kamerą cofania i rozbudowanym systemem nawigacyjnym można nabyć w cenie rozpoczynającej się już od 163 900 zł.

Najmniejszy w gamie, szczególnie popularny wśród pań, model CT z napędem hybrydowym oferowany jest w cenie już od 100 900 zł.

Wartym podkreślenia jest też fakt, że w specjalnej ofercie można nabyć ostatnie egzemplarze modeli GS300 oraz IS 300, które niedługo dostępne będą już tylko w wersji hybrydowej.

W ofercie jedynego trójmiejskiego przedstawiciela marki Lexus można znaleźć także limitowany model LX570. Samochód pojawi się w sprzedaży jednorazowo w ilości 50 sztuk na rynek polski. Cena katalogowa tego modelu to 650 000 zł, jednak jak informuje przedstawiciel marki, także na ten model przewidziane są specjalne oferty rabatowe.

W przypadku oferty trójmiejskiego przedstawiciela Lexusa, warto wspomnieć o dodatkowych rabatach dla grup zawodowych oraz klientów flotowych. Więcej szczegółów uzyskać można bezpośrednio u doradców w salonie Lexus Trójmiasto w Gdyni Orłowie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *