środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Promocje i wyprzedaże / [Moto3m TV] SEAT Plichta żegna III generację Leon’a specjalną wyprzedażą modelu 2019

[Moto3m TV] SEAT Plichta żegna III generację Leon’a specjalną wyprzedażą modelu 2019

SEAT zaprezentował już światu najnowszą generację modelu, który stawi trzon oferty tego producenta – chodzi o hatchback’a Leon. Ten spokrewniony z Volkswagen Golfem samochód, także w Trójmieście ma swoich miłośników. Najnowsza, IV generacja, w salonach SEAT Plichta zadebiutuje w kwietniu tego roku. To z kolei oznacza, że dotychczas oferowany model nabyć można na preferencyjnych warunkach. 

SEAT Leon III generacji wciąż jest dostępny w salonach marki w Trójmieście. Dealer Plichta dysponuje obecnie kilkunastoma egzemplarzami dostępnymi od ręki. Rabaty na egzemplarze z 2019 roku sięgają nawet 20 000 zł.

Oferowane modele to różne wersje silnikowe, wyposażeniowa, ale także nadwoziowe – klienci mają do wyboru wariant hatchback oraz nieco większe kombi.

Oferta wyprzedażowa modeli Leon dostępna jest w salonach w Gdańsku oraz Gdynia, ale także on-line: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Działania Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Zamknięcie parkingów wzdłuż pasa nadmorskiego, zamknięty na weekend Park Oliwski, częściej myte wiaty przystankowe, specjalne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *