niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

[Moto3m TV] Young Driver Experience z Porsche Centrum Sopot

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o poprowadzeniu Porsche? To życzenie spełniło Porsche Centrum Sopot organizując w Gdyni imprezę o nazwie Young Driver Experience. Blisko stu szczęśliwców między 12 a 16 rokiem życia, mogło osobiście poprowadzić Porsche 911 Carrera 4 (991) oraz Porsche Panamera Turbo S Executive. Wyjątkowa inicjatywa marki polega na udostępnieniu młodym “kierowcom” prawdziwych samochodów, aby pod kontrolą instruktorów na prawym fotelu, mogli poczuć magię Porsche. 

Ideą, jaka przyświeca producentowi z Zuffenhausen, jest chęć budowania świadomości marki już od najmłodszych lat. Firma nie od dzisiaj w swoich działaniach wizerunkowych stawia na dzieci, wierząc, że w przyszłości mogą się one stać realnymi klientami Porsche.

Young Driver Experience zorganizowane przez Porsche Centrum Sopot odbyło się w gdyńskim Centrum Handlowym Klif. Na ostatnim, zamkniętym z tej okazji, piętrze parkingu zorganizowano tor do jazd testowych. Najmłodsi “klienci” Porsche Centrum Sopot mogli usiąść za kierownicą Porsche 911 Carrera 4 oraz topowej odmiany Panamery – modelu Turbo S z wydłużonym rozstawem osi – Executive. Uczestnicy imprezy do pokonania mieli slalom, “długą” prostą pozwalająca poczuć przyspieszenie oraz awaryjne hamowanie.

Więcej: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Nowa Toyota Yaris w Toyota Walder – wideoprezentacja

Miejski samochód z charakterem i to od Toyoty? Tak! Marka słynąca z niezawodnych, hybrydowych samochodów, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *