piątek , 15 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / [MotoOrkiestra 2020] MotoWOŚPmania, klasyki, dealerzy i wiele innych motoryzacyjnych atrakcji

[MotoOrkiestra 2020] MotoWOŚPmania, klasyki, dealerzy i wiele innych motoryzacyjnych atrakcji

Setki miłośników motoryzacji w Trójmieście i okolicach, uczestniczyło w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na torze w Pszczółkach odbyła się motoWOŚPmania, w Sopocie na plaży zaparkowały klasyki i pojazdy wojskowe, a do zbiórki poprzez licytacje przyłączyli się lokalni dealerzy samochodowi. 

Społeczność motoryzacyjna, jak co roku, aktywnie uczestniczy w największej w Polsce charytatywnej zbiórce. W tym roku, WOŚP najogólniej zbiera na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Największy zlot samochodów odbył się na terenie ODTJ Autodrom Pomorze. Setki samochodów i uczestników – mieli okazje skorzystać z licznych atrakcji, między innymi przejazdy z czołowymi drifterami pomorza. Do tego pokazy stuntu motocyklowego oraz licytacje usług motoryzacyjnych – oczywiście na rzecz WOŚP.

Ogółem, podczas motoWOŚPmanii, udało się zebrać 26 687 zł.

Na sopockiej plaży, właściwie już tradycyjnie – pojawiły się pojazdy militarne, a największą atrakcją była możliwość przejażdżki czołgiem.

Fot. archiwum

Działania WOŚP wspierają także lokalni dealerzy motoryzacyjni i firmy z branży angażując się w zbiórkę, przekazując na licytacje „weekend z samochodem z pełnym bakiem”, koszulki z autografami polskich tenisistów bądź też kalendarze.

Fot. Porsche Centrum Sopot

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Luksusowe coupe z mega-silnikiem: 2012 Mercedes-Benz CL600 W216 w Mercedes-Benz Witman

Jest wielki, ocieka luksusem, ma wielki silnik o pojemności 6 litrów i 12 cylindrach i ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *