Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Motor Centrum odświeża swoje logo w związku z Harley-Davidson’em

Motor Centrum odświeża swoje logo w związku z Harley-Davidson’em

Trójmiejski multidealer takich marek jak Opel, Suzuki, Mitsubishi, a od kwietnia także Harley-Davidson, od wielu lat działający na Miałkim Szlaku w Gdańsku,  zaprezentował w ostatnich dniach swoje nowe logo i hasło przewodnie firmy  –  „Motor Centrum – Twoje Centrum Motoryzacji”.

Demonstracyjny Opel Corsa  z pakietem OPC /fot.motorcentrum
Demonstracyjny Opel Corsa z pakietem OPC /fot.motorcentrum

Potrzeba nowej myśli przewodniej powstała po rozszerzeniu naszej oferty o motocykle. Funkcjonujące wcześniej hasło ,,Motor Centrum – Samochody Nowe i Używanezdezaktualizowało się w sposób naturalny. Pomysł nowego wynikł z tego, co nas definiuje i co jest dla nas najważniejsze. Należy powiedzieć,  że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każdemu zapewniamy kompleksową obsługę i ofertę. Wynikową  tego wszystkiego jest nasze nowe hasło: „Motor Centrum – Twoje Centrum Motoryzacji”. Przy okazji zmiany hasła przewodniego, odświeżyliśmy także samo logo Motor Centrum. Wnikliwi obserwatorzy od razu zauważą, że posiadamy mocne przywiązanie do tradycji, ale jednocześnie  zmiana, jakiej dokonaliśmy, jest ewolucyjna – mówi Filip Kozioł, Specjalista ds. marketingu.

Źródło: Motor Centrum

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

„Drive it Day” 5 czerwca, czyli dzień jeżdżenia klasykiem

Polski Związek Motorowy wraca do idei „Drive it Day”. Na 5 czerwca zaplanowano siódmą edycję ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *