wtorek , 20 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Motoryzacyjna świątynia w Straszynie koło Gdańska – salon B&W Partners

Motoryzacyjna świątnia w Straszynie koło Gdańska - alon B&W Partners, czyli dawny Auto-Market BD-01987Firma B&W Partners w Straszynie, słynie z oferty najbardziej luksusowych i najdroższych samochodów. O tym wyjątkowym, z punktu widzenia miłośników motoryzacji miejscu, było głośno w ubiegłym roku, kiedy otwarto salon ekspozycyjny. Potem rozgłos jej działalności trochę ucichł, ale nie zmieniło się nic w jej funkcjonowaniu. Piękny i okazały budynek salonu, znajdujący się poza głównymi szlakami komunikacyjnymi, wciąż pozostaje obiektem, w którym klienci mogą z bliska zobaczyć najdroższe i najbardziej ekskluzywne samochody. 

Oferta firmy zmienia się bardzo dynamicznie, ale prawie zawsze obejmuje samochody, które wzbudzają ogólny zachwyt. Wśród nich są między innymi auta marek Aston Martin, Ferrari, Lamborghini i budzący ogromne emocje McLaren.

Samochody prezentowane w salonie w Straszynie, to zarówno własność firmy jak i auta „komisowe”. Wiele z nich, ma ciekawą historię – albo należały do znanych osób, albo przeszły różnego rodzaju zabiegi. Część z nich poddana była personalizacji – np. poprzez indywidualne obszywanie wnętrza, niektóre są po tuningu, a niemal wszystkie prezentują się idealnie dzięki zabiegom auto-detailingowym lub oklejaniu folią.

Motoryzacyjna świątnia w Straszynie koło Gdańska - alon B&W Partners, czyli dawny Auto-Market BD-01970

Salon przy ulicy Objazdowej 11 jest kameralnym obiektem, do którego zapraszani są klienci zainteresowani zakupem. Rzadko spotyka się tu „oglądaczy”, co przy wartości prezentowanych w nim samochodów jest zrozumiałe.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego unikalnego miejsca.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci interweniowali w sprawie ciężarówki jadącej autostradą pod prąd

W środę 14 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego interweniowali na autostradzie A1. Samochód ciężarowy z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *