poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

„Możesz coś nam sprzedać” – zachęca Porsche Approved Sopot

Fotograficzne spotkanie z Porsche 911 w Porsche Approved Sopot-02034Każde Porsche dostarcza czystej przyjemności z jazdy. Nawet to używane. Dlatego Porsche Centrum Sopot uruchomiło program Porsche Approved, dzięki któremu można łatwo i szybko sprzedać swoje auto dealerowi, o ile spełni szereg rygorystycznych warunków.

Porsche, które ma zostać zakupione przez Porsche Approved, zostanie dokładnie sprawdzone. Weryfikacji podlega jego pochodzenie i historia. Aby auto zostało objęte programem, jego wiek nie może przekroczyć 15 lat, przebieg zaś 200 000 kilometrów. Powinno być tak blisko fabrycznego stanu jak tylko to możliwe.

Porsche Centrum Sopot gwarantuje najwyższą jakość. Zanim więc samochód używany trafi do sprzedaży, zostanie przeanalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych. Testy te przeprowadzą odpowiednio przeszkoleni eksperci Porsche. W każdym z aut zostaną użyte wyłącznie oryginalne części. Jeśli wszystko będzie w porządku, samochód otrzyma gwarancję Porsche Approved.

W programie tym dbamy o najwyższą jakość, ale szanujemy także wszystkie marki premium. Jeśli Państwa auto przejdzie pomyślnie nasze testy, kupimy je, nawet jeśli nie jest to Porsche – informuje dealer.

Premiera nowej 911 992 w Porsche Centrum Sopot -09191

Integralną częścią Porsche Approved jest Porsche Assistance, serwis działający 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Obejmuje on wszelkie usługi serwisowe, takie jak pomoc w razie awarii, samochód zastępczy klasy premium czy zorganizowanie transportu powrotnego do domu dla kierowcy i jego pasażerów. Gwarancja jest ważna na całym świecie.

Dedykowany salon dla samochodów używanych Porsche – Porsche Approved Centrum Samochodów Używanych w Sopocie uruchomiony został jako pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej.

To nie tylko nasz powód do dumy, ale także rodzaj zobowiązania. Chcemy, aby wszyscy nasi Klienci mieli pewność, że trafili do lidera sprzedaży. Także w kategorii aut używanych. Sprzedaliśmy wiele unikatowych modeli. Od kilkuletnich Porsche 911, przez używane Cayenne, aż po edycje limitowane czy samochody przygotowywane na indywidualne zamówienie – nie do kupienia w żadnym innym miejscu – informuje Karolina Łukaszewska-Kempa, marketing manager Porsche Centrum Sopot.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *