MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Myślisz o leasingu SUV-a? Sprawdź, jak znaleźć dobrą ofertę od ręki

SUV-y to szczególnie popularna kategoria samochodów na polskim rynku. Dziś taki model ma w swojej ofercie każdy liczący się producent. Polubiliśmy SUV-y za funkcjonalność, efektowny wygląd oraz wszechstronność – równie dobrze sprawują się w zatłoczonym mieście, na autostradzie, jak i w trudnych warunkach drogowych. Jeśli przymierzasz się do wzięcia SUV-a w leasing, to na pewno celujesz w dobrą ofertę i nie chcesz przepłacić. Skorzystaj więc z naszych wskazówek.

Które SUV-y są dostępne w ofertach leasingu?

Wyleasingować można dziś praktycznie każdego SUV-a oferowanego przez producentów na polskim rynku: od tych najmniejszych, aż po te najbardziej luksusowe. Wszystko sprowadza się do tego, jakim budżetem dysponujesz, czego oczekujesz od samochodu, a także od dostępności poszczególnych modeli – pamiętaj, że w branży motoryzacyjnej wciąż występuje problem z zachowaniem wysokiego tempa produkcji, dlatego na niektóre samochody, szczególnie w bogatych wersjach wyposażenia, trzeba czasami trochę poczekać.

Jeśli chodzi o te najpopularniejsze SUV-y dostępne w ofertach leasingu, to warto tutaj wymienić m.in. Volvo XC 60 i XC 90, Mercedesa GLB, Mazdę CX-5, Peugeot 5008, Citroena C5 Aircross, Hyundaia Santa Fe i Tucson czy Forda Explorera.

Dlaczego leasing, a nie zakup za gotówkę?

Jeśli dysponujesz wolnymi środkami, to być może rozważasz zakup nowego samochodu za gotówkę. Jest to oczywiście wygodne rozwiązanie, natomiast pod kilkoma względami niezbyt opłacalne – szczególnie z punktu widzenia działalności gospodarczej.

Nieprzypadkowo nawet 8 na 10 nowych samochodów sprzedawanych w Polsce jest finansowanych leasingiem operacyjnym. Przedsiębiorcy cenią sobie możliwość zaliczenia raty i innych opłat do kosztów uzyskania przychodu (optymalizacja podatkowa), elastyczność (możliwość wykupienia samochodu lub wzięcia nowego po zakończeniu umowy), jak również brak konieczności angażowania dużej kwoty na start (zachowanie płynności finansowej).

Leasing SUV-a to wciąż opłacalne rozwiązanie, a duża konkurencja na rynku leasingowym pozwala znaleźć dla siebie bardzo korzystną ofertę, dzięki czemu spłacanie samochodu nie będzie stanowić odczuwalnego obciążenia dla Twojej firmy.

Znajdź najlepszą ofertę leasingu SUV-a z pomocą eksperta

Samodzielne wyszukanie najkorzystniejszej oferty to duże wyzwanie, przede wszystkim czasowe. Jeśli nie narzekasz na brak obowiązków, to rozsądnie będzie posiłkować się pomocą specjalisty. Możesz z niej skorzystać w ramach usługi iBemo.

Doradca iBemo znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę leasingu operacyjnego SUV-a dostępną na rynku, dopasowując ją również do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Możesz także liczyć na wsparcie na etapie konfigurowania pojazdu oraz zakupu usług dodatkowych, jak pakiet dealerski ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenie GAP, opieka serwisowa czy przedłużona gwarancja. Doradca iBemo zapewni Ci kompleksową obsługę przed oraz już po zawarciu umowy leasingu.

Z pełną ofertą SUV-ów dostępnych w leasingu, wraz z przykładowymi kalkulacjami wysokości miesięcznej raty, możesz się zapoznać na stronie internetowej https://ibemo.pl/samochody-osobowe/crossover-suv.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dwa odcinki S6 w pomorskim w betonie

W ramach budowy drogi ekspresowej S6 ze Słupska do Bożepola Wielkiego dwa odcinki na terenie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *