wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Mat. Rolls-Royce.com

Na Pomorze wkracza Rolls Royce i największe centrum BMW w Polsce

Ucieleśnienie najwyższego motoryzacyjnego prestiżu. Najmocniejszy i najszybszy pojazd w historii marki Rolls Royce.  Wraith – uosobienie Ducha Ekstazy, stworzone dla tych, którzy lubią prowadzić, pojawi się już 24 maja, dzięki firmie Premium Motors, na unikatowym pokazie w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Rolls Royce to  jednak nie wszystko…

Firma Premium Motors jako pierwszy i zarazem największy w Polsce niezależny dealer specjalizujący się w sprzedaży rocznych samochodów BMW, obecna na Polskim rynku motoryzacyjnym od ponad dekady, jako drugi podmiot w Polsce, podjęła się wprowadzenia do swojego portfolio pojazdów Rolls Royce.

Rolls-Royce Wraith. Zdjęcie: James Lipman 07803 885275

 

Rolls-Royce to elitarna marka uchodząca za symbol samochodowego luksusu. Wraith to  model adresowany  w szczególności do tych, którzy Rolls-Royce’a chcą prowadzić sami bez pomocy szofera. Najnowszy model Rolls-Royce’a to najmocniejsze i najszybsze auto w historii firmy. Przedstawiany przez nią jako fastback, co odpowiada częściej używanemu  określeniu coupé, ma 12-cylindrowy 624-konny silnik, który pozwala  przyspieszyć do setki w 4,6 sekundy, kosztuje zaś, nowy, od 1,5 mliona złotych.

P90178544
Mat. Rolls-Royce.com

Spotkanie z tym wyjątkowym modelem poprowadzi dla gości Premium Motors, zgromadzonych w Teatrze Szekspirowskim, znany dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki, który po prezentacji samochodu przybliży gościom szczegóły nowej inwestycji firmy Premium Motors, czyli największego salonu w Polsce, ze wszystkich salonów oferujących sprzedaż oraz serwis samochodów BMW.

Wprowadzenie na pomorski rynek marki Rolls Royce zbiegło się z rozpoczęciem budowy największego centrum samochodów marki BMW w Polsce. Obiekt, o powierzchni 6000 metrów, opuszczać ma docelowo 800 samochodów marek Rolls Royce, BMW i MINI rocznie.

nowy salon
Fot.Premium Motors

 

Największe centrum BMW w Polsce powstaje, jako inwestycja Premium Motors, w niezwykle dogodnej lokalizacji – tuz przy Obwodnicy. Powierzchnia obiektu, która łącznie wynosić będzie prawie 6000 m2 dzieli się na część serwisową, 4200 m2, oraz usługowo-biurową, 1700 m2. Serwis zapewni ok. 40 stanowisk, co uczyni z firmy pioniera w skali kraju i zapewni komfort korzystania z usług. Premium Motors bazując na wieloletnim doświadczeniu, stara się sprostać wymaganiom klientów. W nowym serwisie będzie można skorzystać zarówno ze stacji diagnostycznej, jak i z serwisu mechanicznego, czyli usług blacharsko-lakierniczych. Modele ekspozycyjne proponowane przez Premium Motors znajdować się będą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz salonu. W środku znajdzie się ok. 20 samochodów, natomiast w zewnętrznej zadaszonej strefie prezentowanych będzie ok. 100 modeli BMW, co jest bardzo atrakcyjnym elementem nowego salonu.

W salonie pojawi się także specjalne miejsce w którym prowadzone będą rozmowy handlowe na temat samochodów marki Rolls-Royce. Tym samym będzie to jeden z dwóch istniejących salonów w Polsce, który będzie oferował Rolls-Royce. Docelowo firma zakłada, że będzie sprzedawać ok. 500-800 samochodów rocznie w nowej lokalizacji.

P90158326
Mat. Rolls-Royce.com

Premium Motors w stałej ofercie posiada około 1000 modeli rocznych i półrocznych samochodów BMW. Oferowane przez firmę pojazdy pochodzą z sieci BMW AG na terenie Niemiec i spełniają wszystkie standardy jakości oferowane w specjalnym programie sprzedaży pojazdów używanych „BMW Premium Selection”.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *