Slider

Na pożegnanie – limitowany Jeep Wrangler JK w Auto Plus w Gdańsku

Limitowany Jeep Wrangler JK w Auto Plus - na pożegnanie modelu-08037Pożegnalna seria Jeep’a Wrangler serii JK liczy 1250 sztuk. Jeden z egzemplarzy, o numerze 1136, dostępny jest w salonie Centrum Motoryzacyjne Auto Plus w Gdańsku. Jest to ostatnia szansa na zakup Wranglera z rodziny JK. 

Kultowy model, którego nie sposób pomylić z żadnym innym samochodem, przechodzi lifting, kolejna seria będzie oznaczona symbolem JL – informuje Michał Czoczys z salonu Jeep Auto Plus.

Wyposażenie limitowanej serii bazuje na modelu Sahara, ale posiada kilka dodatkowych wyróżników. Przede wszystkim jest to plakietka na desce rozdzielczej z indywidualnym numerem każdego z egzemplarzy oraz logo „Wrangler JK” na uchwycie przed pasażerem. Ponadto samochód posiada srebrne wykończenia na kierownicy, nawiewach oraz podłokietnikach drzwi i szare przeszycia, a także bardziej rozbudowany system audio.

Na zewnątrz tą serię najłatwiej rozpoznać po wlotach powietrza na masce oraz dużych naklejkach z napisem „Wrangler”. Indywidualne dla tego modelu są także 18-calowe obręcze kół.

Limitowany Jeep Wrangler JK w Auto Plus - na pożegnanie modelu-08016

Napęd stanowi wysokoprężna, 4-cylindrowa jednostka napędowa 2.8 CRD Cheetah, generująca 200 koni mechanicznych mocy i 460 Nm maksymalnego momentu obrotowego dostępnego w zakresie 1600-2600 obr.min.

Oferowany przez nas Jeep Wrangler Unlimited JK Edition to 1136-ty egzemplarz z 1250 wyprodukowanych, co oznacza, że w przyszłości model ten może nabrać wartości kolekcjonerskiej. Co ciekawe, Jeep wraz z zapoczątkowaniem serii JK na przełomie 2007/2008 roku, rozpoczął produkcję Jeepa Wranglera w wersji Unlimited – czyli  czterodrzwiowej. To właśnie tą odmianę posiadamy obecnie w ofercie. Samochód w sierpniowej promocji oferujemy w cenie promocyjnej 202 500 zł brutto, rata leasingowa w przykładowej ofercie to 2574 zł netto, przy założeniu 10% wpłaty własnej i 10% wykupu. Okres finansowania to 60 miesięcy – dodaje Michał Czoczys z salonu Jeep Auto Plus.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *