środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nadchodzi sezon na jazdę bez dachu nad głową – BMW Z4 M40i w BMW Zdunek Gdynia

Nadchodzi sezon na jazdę bez dachu nad głową – BMW Z4 M40i w BMW Zdunek Gdynia

W gąszczu praktycznych i uniwersalnych SUV’ów i crossover’ów oraz nowoczesnych „elektryków” czasami, w trójmiejskich salonach, trafiają się samochody, których głównym zdaniem jest dawanie przyjemności. Nie istotne jest w tym przypadku ani zużycie paliwa, ani wielkość bagażnika. To sprawy drugoplanowe. 

Jeśli chodzi o wzorzec przyjemności z jazdy – można przyjąć, że BMW Z4 bardzo dobrze do niego pasuje. Eksponowany w salonie BMW Zdunek w Gdyni egzemplarz to najmocniejsza, oferowana wersja tego modelu – M40i.

Jest to nieduży roadster, dla dwóch osób, z tylnym napędem i mocnym, 3-litrowym, oczywiście benzynowym, silnikiem o mocy 340 KM, osiągającym maksymalny moment obrotowy równy 500 Nm. Wystarcza to, aby osiągnąć 100 km/h w 4.5 sekundy i maksymalnie pojechać 250 km/h.

Prezentowany egzemplarz jest fabrycznie nowy, pochodzi z 2019 roku i nie ma drogowego przebiegu. Nadwozie zdobi matowy lakier Frozen Grey, a wnętrze wykończone jest koniakową skórą. Katalogowa cena takiego samochodu wynosi 359 838 zł. Cena proponowana przez dealera z Gdyni to 341 900 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Działania Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Zamknięcie parkingów wzdłuż pasa nadmorskiego, zamknięty na weekend Park Oliwski, częściej myte wiaty przystankowe, specjalne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *