Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nadchodzi sezon na jazdę bez dachu nad głową – BMW Z4 M40i w BMW Zdunek Gdynia

Nadchodzi sezon na jazdę bez dachu nad głową – BMW Z4 M40i w BMW Zdunek Gdynia

W gąszczu praktycznych i uniwersalnych SUV’ów i crossover’ów oraz nowoczesnych „elektryków” czasami, w trójmiejskich salonach, trafiają się samochody, których głównym zdaniem jest dawanie przyjemności. Nie istotne jest w tym przypadku ani zużycie paliwa, ani wielkość bagażnika. To sprawy drugoplanowe. 

Jeśli chodzi o wzorzec przyjemności z jazdy – można przyjąć, że BMW Z4 bardzo dobrze do niego pasuje. Eksponowany w salonie BMW Zdunek w Gdyni egzemplarz to najmocniejsza, oferowana wersja tego modelu – M40i.

Jest to nieduży roadster, dla dwóch osób, z tylnym napędem i mocnym, 3-litrowym, oczywiście benzynowym, silnikiem o mocy 340 KM, osiągającym maksymalny moment obrotowy równy 500 Nm. Wystarcza to, aby osiągnąć 100 km/h w 4.5 sekundy i maksymalnie pojechać 250 km/h.

Prezentowany egzemplarz jest fabrycznie nowy, pochodzi z 2019 roku i nie ma drogowego przebiegu. Nadwozie zdobi matowy lakier Frozen Grey, a wnętrze wykończone jest koniakową skórą. Katalogowa cena takiego samochodu wynosi 359 838 zł. Cena proponowana przez dealera z Gdyni to 341 900 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Pierwsze w Trójmieście Audi e-tron Sportback wydane w Audi Centrum Gdańsk

W gdańskim Centrum Audi wydany został pierwszy egzemplarz nowego wariantu elektrycznego SUV’a e-tron. Egzemplarz w ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *