Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nagrody Rynku Dealerskiego 2019 rozdane! Mercedes-Benz Witman dealerem roku
Fot. Mercedes-Benz Witman (Facebook)

Nagrody Rynku Dealerskiego 2019 rozdane! Mercedes-Benz Witman dealerem roku

Fot. Mercedes-Benz Witman (Facebook)
Fot. Mercedes-Benz Witman (Facebook)

Podczas 10. edycji konferencji Dealer Kongres wręczono Nagrody Rynku Dealerskiego – coroczne wyróżnienia dla firm i osób z branży dealerów samochodów. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach. Człowiekiem Roku Miesięcznika „Dealer” został Piotr Mrugalski, właściciel Grupy Bemo, zaś Wschodzącą Gwiazdą Rynku Dealerskiego Jarosław Romańczuk, dyrektor zarządzający Grupy Auto Wimar. Jedna z nagród powędrowała także do Trójmiasta. W kategorii Dealer Roku – dealer z jedna lub dwiema lokalizacjami – zwycięstwo odniosła firma Mercedes-Benz Witman. 

Firma została nagrodzona za finalizacje prowadzonej z dużym rozmachem inwestycji, która zaowocowała nie tylko powstaniem nowego salonu marki Mercedes-Benz w Gdańsku, ale także zlokalizowanego obok salonu AMG. To pierwszy taki obiekt w Europie i czwarty – po Tokio, Pekinie i Sydney – na świecie. Nagrodę odebrała Prezes firmy – Olga Witman.

mat. prasowe
mat. prasowe

Pozostałymi nominowanymi w tej kategorii firmami były Auto Fus Group z Warszawy, przedstawiciel BMW, MINI, Rolls-Royce i McLaren, oraz firma Dynamica – przedstawiciel marki SEAT w Krakowie i Warszawie.

Dziękujemy za tak wielką ilość miłych słów, które napływają do nas przez ostatnie kilkadziesiąt godzin. Dla nas Nagroda Miesięcznika Dealer to zastrzyk ogromnej energii i motywacji do dalszej pracy. Dziękujemy Kapitule, ale również Internautom, którzy oddali na nas swoje głosy. Gratulujemy pozostałym Laureatom, a my… zabieramy się do roboty – komunikuje firma Witman na swoim profilu na Facebook’u.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Efekt weekendowych działań gdyńskiej drogówki i zapowiedź kolejnych

W miniony weekend funkcjonariusze gdyńskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-profilaktyczne. Akcja była związana z utrzymaniem bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *