sobota , 19 września 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Największy SUV od Renault: Koleos przeszedł lifting

Największy SUV od Renault: Koleos przeszedł lifting

W salonie Renault Zdunek w Gdańsku skorzystać można z jazdy testowej odświeżonym modelem Koleos. Producent po 3-latach obecności na rynku przeprowadził lifting swojego największego w ofercie SUV’a.

Zmiany wizualne są subtelne i potrzeba wprawnego oka, aby je wypatrzyć. Więcej zmieniło się w kwestii tego, czego nie widać z zewnątrz.

Więcej miękkich materiałów i elementów dekoracyjnych, poprawiny komfort akustyczny – poprzez laminowane szyby boczne, które lepiej izolują od hałasu, nowe fotele (opcjonalnie z masażem), podgrzewane i chłodzone przednie uchwyty na kubki, no i przede wszystkim mocniejsze silniki Blue dCi: 1.8 l o mocy 150 KM i 2.0 l 190 KM (benzyniaka na razie brak w polskiej ofercie) oraz ulepszony napęd 4×4.

Auto cechują  dobre właściwości terenowe – nowy Koleos posiada prześwit 190 mm (jeden z największych w tej kategorii), kąt natarcia i zejścia 18,2° i 24,8° oraz napęd All Mode 4×4.

Nowy Koleos dysponuje również ofertą systemów wspomagania prowadzenia (ADAS). Auto oferuje także system multimedialny R-LINK 2 z nawigacją, dostępem do różnorodnych aplikacji, poczty e-mail i radia oraz funkcją rozpoznawania mowy.

Ceny? Od 127 900 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Międzynarodowa akcja ROAD SAFETY DAYS z udziałem pomorskiej policji. Będzie edukacja ale też kontrole

W dniach 16 – 22 września br. podczas trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich krajach ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *