Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Nietrzeźwy po kolizji zgłosił kradzież

W czwartek w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymał zgłoszenie o kolizji, do której doszło na Al. Zwycięstwa. Z informacji wynikało, że kierujący uderzył Fiatem Panda w latarnię. Policjanci szybko przyjechali na miejsce, gdzie okazało się, że kierującego już nie ma. Kluczyki od auta pozostawił w stacyjce.

Kilkanaście minut później na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna i powiadomił, że ktoś ukradł mu służbowy samochód – Fiata Pandę.

Policjanci przyjechali pod wskazany adres, czyli kilkaset metrów od miejsca kolizji. Gdańszczanin twierdził, że ktoś ukradł mu jego służbowego Fiata Pandę. Od 33-letniego zgłaszającego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Bardzo chaotycznie tłumaczył co robił przez ostatnie godziny.

W trakcie rozmowy z policjantami 33-letni gdańszczanin ostatecznie przyznał, że to on uderzył w latarnię i uciekł ponieważ był pod wpływem alkoholu. Alkomat wykazał u niego prawie 1,6 promila w wydychanym powietrzu.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Oprócz tego, że odpowie on za spowodowanie kolizji, to usłyszał już zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Już wkrótce podpisanie umowy na S6 Skórowo – Leśnice

Zakończyła się kontrola uprzednia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, która dotyczyła postępowania przetargowego na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *