Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
mat.prasowe

Niewidzialna wycieraczka – widoczny efekt

Każdy kierowca ma świadomość tego, jak denerwujące może być prowadzenie pojazdu podczas ulewy. Działające na najwyższych obrotach wycieraczki ledwo nadążają w osuszaniu szyby. Równie nieprzyjemne są brud, kurz oraz śnieg, które często osadzają się niestety na szybach naszych samochodów i nie jest łatwo się ich poznać. Wiele osób uważa, że jedynym rozwiązaniem są wycieraczki samochodowe, jednakże nie wszyscy wiedzą o bardzo przydatnym produkcie o tajemniczej nazwie – niewidzialna wycieraczka. Czym ona jest i czy warto ją stosować? Jaka jest jej cena i czy jest ona adekwatna do jakości produktu?

Czym jest niewidzialna wycieraczka?

Niewidzialna wycieraczka to nic innego jak preparat, którego używa się do zabezpieczenia szyb samochodowych przed wodą oraz zabrudzeniami. Tworzy on hydrofobową powłokę ochronną, która odpycha wodę i sprawia, że nie zatrzymuje się ona na szybie. Można go stosować na szybach przednich, bocznych oraz tylnych, a także na lusterkach wykonanych ze zwierciadeł szklanych. Niewidzialna wycieraczka jest odpowiednia na każdą pogodę.

Szukasz wydajnej i niedrogiej niewidzialnej wycieraczki ? Sprawdź ofertę strony sklep.motogo.pl >>

Zimą, dzięki niewidzialnej wycieraczce, szyby trudniej ulegają zamarzaniu z powodu opadów śniegu lub występowania szronu. Co więcej, dzięki hydrofobowej powłoce szyby znacznie mniej się brudzą i łatwiej je umyć. Powierzchnia szyby po zaaplikowaniu preparatu staje się bardzo gładka, co zwiększa też tempo spływu wody. Co ważne, używając niewidzialnej wycieraczki nie tylko na przedniej szybie, ale również na bocznych oraz na lusterkach poprawiamy nie tylko widoczność, ale także zwiększamy nasze bezpieczeństwo.

Niewidzialna wycieraczka – test

Aby przekonać się o skuteczności działania niewidzialnych wycieraczek, warto przeprowadzić test i przekonać się samemu, jak one działają. W tym celu, należy zaaplikować preparat na szybę. Jest to bardzo proste. Przed użyciem warto dokładnie oczyścić powierzchnię szyby i ją wysuszyć. Po zdjęciu nakrętki, naciśnij lekko butelkę i rozprowadź płyn za pomocą aplikatora równomiernie na suchej powierzchni szyby. Później pozostaw preparat do wyschnięcia na 5-10 minut, następnie zetrzyj go suchym ręcznikiem. Preparat wysycha całkowicie po około 12 godzinach.

Niewidzialna wycieraczka – opinie

Dobrej jakości niewidzialne wycieraczki cieszą się bardzo dobrą opinią wielu kierowców. Wiele osób, które początkowo powątpiewa w działanie preparatu, po przetestowaniu jest zaskoczone jego skutecznością. Niewidzialne wycieraczki zapewniają ochronę przed deszczem, a także przed śniegiem oraz zabrudzeniami. Poprawiają również widoczność w lusterkach. Wiele osób zwraca uwagę również na fakt, że niewidzialne wycieraczki są znacznie bardziej niezawodne niż wycieraczki standardowe. Nikt raczej nie chciałby doświadczyć niezwykłego pecha, jakim jest pękająca prowadnica wycieraczek podczas ulewy na autostradzie.

Niewidzialna wycieraczka – cena

Ceny niewidzialnych wycieraczek są bardzo zróżnicowane. Wahają się pomiędzy około 20 zł a około 100 zł. Z pewnością warto zainwestować w dobrej jakości niewidzialną wycieraczkę, która posłuży nam na długo. W tym celu poszukaj producentów, których produkty cieszą się dobrą opinią kierowców. Z pewnością takim produktem są niewidzialne wycieraczki w sklepie internetowym Motogo. Inwestycja w innowacyjny preparat, jakim jest niewidzialna wycieraczka, z całą pewnością się opłaca. Już nigdy nie będziesz chciał się rozstawać z niewidzialną wycieraczką.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ubezpieczenie DEFEND Gap – ubezpieczenie auta i portfela

Jednym z najczęściej przewijających się na forach internetowych mitów na temat ubezpieczenia GAP jest przekonanie, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *