Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Niezrozumiała kolizja, a potem ucieczka – nagranie z Armii Krajowej w Gdańsku

Wideorejestratory coraz częściej montowane w samochodach pozwalają uwiecznić różne dziwne, ciekawe i sporne zdarzenia na drodze. Umożliwiają również uczenie się na błędach, podpatrując te, które popełniają inni kierowcy.  

W powyższym materiale wideo widać dość niezrozumiałą kolizję, do jakiej doszło w Gdańsku na Armii Krajowej. Jeden z kierowców zmieniał pas z środkowego na lewy – na filmie nie widać powodu takiego zachowania. Z kolei kierowca będący na skrajnym lewym pasie nie zauważa kierunkowskazu lub celowo przyspiesz nie pozwalając na wykonanie manewru zmiany pasa przez kierowcę Hyundai’a.

Kiedy dochodzi do kolizji, koreański samochód wypada z jezdni na pas zieleni, po czym powraca na drogę i odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Opis filmu informuje: Poszkodowanemu udaje się dogonić sprawcę i skłonić do zjazdu na stacje paliw. Kuriozalne tłumaczenie: „Wjechał w wertepy dlatego jechał dalej”. Od policji w gratisie otrzymał mandat za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Jak „tajniacy” z gdańskiej drogówki łapią piratów drogowych?

Youtuber 24plreporter opublikował na swoim kanale nowy film. Przedstawia w nim pracę nieoznakowanego, gdańskiego radiowozu. …

Jeden komentarz

  1. Typowa jazda na stłuczkę… widać że nagrywający przyspiesza w momencie kiedy drugie kierowca chce zmienić pas. Dobrze że tak to się skończyło, bo gdyby tamten kierowca nie opanowałby auta i doszło by do wypadku to już nie było heheszkowego filmu do internetu tylko poczucie winy i żal…
    A wystarczy odpuścić, nie przyspieszać nic by się nie stało gdyby wjechał na ten pas… Typowy szeryf …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *