niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nissan GT-R TRACK Edition sprzedany w Auto Fit

Nissan GT-R Track Edition AutoFit-1100452W salonie samochodów luksusowych, firmie Auto Fit w Gdyni, zaparkował pod koniec kwietnia wyjątkowy egzemplarz Nissana GT-R. To limitowana seria TRACK Edition. Przeznaczona jest dla kierowców, którzy pragną jednego – ścigania się! 

GT-R TRACK Edition plasuje się pomiędzy „zwykłym” GT-R’em, a najbardziej wyrafinowaną odmianą tego samochodu – czyli modelem NISMO.

Został stworzony przez tych samych inżynierów, którzy odpowiadają za również limitowaną serię NISMO. Posiada jednak standardowy silnik 3.8 V6 Twin-Turbo o mocy 542 KM z nowymi wtryskami paliwa i zmodyfikowaną miską olejową, aby skuteczniej podawać olej. Osiągi? Według danych producenta przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 2.7 sekundy… to chyba wszystko tłumaczy.

Z NISMO pochodzi obniżone i wzmocnione zawieszenie z pneumatycznymi amortyzatorami Bilstein DampTronic stworzone we współpracy z Toshio Suzuki (kierowca testowy GT-R’ów), a także tylny stabilizator, usztywnienia wokół piast koła oraz kute felgi i opony Dunlop SP Sport Maxx GT 600.

Nissan GT-R Track Edition Auto Fit-1100500

Nissan GT-R w każdej wersji jest piekielnie szybki i doskonale się prowadzi. Wersja TRACK Edition wznosi się jeszcze ponad ten poziom. Dopełnieniem napędu i jego przeniesienia jest wnętrze ze sportowymi fotelami o poprawionym trzymaniu bocznym.

Egzemplarz, który został sprzedany w Auto Fit to jak twierdzi dealer, pierwszy i jedyny ten model w Polsce. Samochody tej serii przeznaczone były głównie na rynek amerykański. Ich produkcja została ograniczona do 150 sztuk i dostępne były w 5 kolorach: białym, grantowym, czarnym, grafitowym i czerwonym. Samochód został sprowadzony z Niemiec, ma śladowy przebieg, pochodzi z 2015 roku i został zamówiony przez klienta z północnej Polski. Wartość transakcji przekroczyła 500 000 zł.

Nissan GT-R Track Edition AutoFit-1100463

Będzie to kolejny, limitowany Nissan GT-R, jakiego będzie można spotkać w Trójmieście. W ubiegłym roku Nissan Polska dostarczył klientowi z Gdyni jedynego, sprzedanego w oficjalnej sieci w Polsce, GT-R’a NISMO.

Zobacz również: Trójmiejski Nissan GT-R NISMO

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *