poniedziałek , 10 maja 2021
Slider
Slider
Fot. Youtube

Nissan Navara na numerach rejestracyjnych z Kościerzyny uczestniczy w walkach na Ukrainie

Srebrny Nissan Navara, na kościerskich numerach rejestracyjnych, został sfotografowany podczas strzelaniny w Mukaczewie, na Ukrainie. Sprawcy strzelając z tego samochodu zastrzelili 4 cywilów i 3 milicjantów.

Tę nietypową historię jako pierwsze podało Radio Gdańsk. Sprawą zainteresowała się już policja, która ustala w jaki sposób samochód z polskimi numerami rejestracyjnymi znalazł się na Ukrainie i uczestniczył w strzelaninie.

Fot. Youtube
Fot. Youtube

Jak ustalił dziennikarz Radia Gdańsk, samochód to nissan navara wyprodukowany w 1998 rok. Do października ubiegłego roku należał do prywatnego przedsiębiorcy z Kościerzyny. O tym, że jego auto wykorzystywane jest w walkach na Ukrainie dowiedział się od naszego reportera. Był tym faktem mocno zaskoczony. Mężczyzna poinformował, że przez 16 lat woził nim betonowe elementy i kamienie. W końcu postanowił oddać terenówkę na złom, bo karoseria była już mocno skorodowana. Znalazł się jednak kupiec, który za 1500 złotych kupił samochód. W umowie – kupna sprzedaży jest zapis, że pojazd jest uszkodzony i nadaje się do kapitalnego remontu.

Więcej: na stronie Radia Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Aktualizacja] Od 7 do 10 maja poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *