niedziela , 24 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Spotkania/zloty/eventy / Noc Muzeów 2019 w Trójmieście – atrakcje motoryzacyjne

Noc Muzeów 2019 w Trójmieście – atrakcje motoryzacyjne

Coroczna akcja Noc Muzeów, ma wielu zwolenników i z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Tegoroczna edycja w Trójmieście, to także kilka atrakcji o motoryzacyjnym charakterze.

Toyota Walder Rumia, od 19:00 do 1:00, wstęp bezpłatny. 

II edycja Nocy Muzeów w salonie Toyota  Walder w Rumi -2125Salon Toyota Walder Rumia, przy ul Jana III Sobieskiego 28, przygotował dla miłośników tej japońskiej marki nie lada gratkę. Odwiedzający obiekt zlokalizowany przy ul. Jana III Sobieskiego w Rumi, będą mogli podziwiać wystawę legend Toyoty.W tym roku, poza kultowymi samochodami, zaprezentowane zostaną także silniki i elementy układów napędowych.

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji, od 19:00 do 1:00, wstęp 1 zł. 

Tradycyjnie do akcji przyłącza się także Gdyńskie Muzeum Motoryzacji.  Udostępnione zwiedzającym zostaną kolekcję starych samochodów i motocykli. Można będzie obejrzeć między innymi Mercedesy, Forda-T, motocykle Harley Davidson i wiele innych pojazdów historycznych

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji w Gdyni, ul. Żwirowa 2c.

Automobilklub Morski w Gdyni, od 19:00 do 1:00, wstęp bezpłatny. 

Automobiklub Morski, Klub Obywatelski, będący działającą od 1936 roku instytucją pożytku publicznego, której jednym z celów jest zachowanie dziedzictwa kulturowego i propagowanie związanych z nim dobrych praktyk, organizuje w tym roku podczas „Nocy Muzeów” w swojej siedzibie, znajdującej się w zabytkowej willi w stylu zakopiańskim w założeniu wpisującej się w gdyński modernizm, wystawę zabytkowych pojazdów i przedmiotów związanych z zabytkową motoryzacją oraz historią i osiągnięciami zawodników Automobilklubu. Nasza wystawa będzie #retro wspomnieniem ponad już 80-letniej historii klubu i ludzi z nim związanych. Widzowie zobaczą pamiątki po rajdach i wystawach motoryzacyjnych. Zobaczą osiągnięcia sekcji sportowej, pojazdów zabytkowych, kartingu i caravaningu oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego, które mocno wpisały się w historię nie tylko Gdyni ale także naszego regionu i całego kraju.

Wystawa klasycznych samochodów przed Kuźnią Wodną w Oliwie, od 20:00, wstęp bezpłatny

Parking przed Kuźnią Wodną w Oliwie znów zapełni się samochodami – eksponowane samochody należeć będą do prywatnych właścicieli, którzy zgłosili swój udział w wydarzeniu i zostali na nie zakwalifikowani. Wystawa rozpocznie się o godzinie 20:00.

Pokaz Aut - Kuźnia Aut w Gdańsku 07 październik 2018-01458

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odcinkowy pomiar prędkości już niebawem zacznie funkcjonować na budowanej autostradzie A1

Urządzenia pomiarowe będą pracowały na wszystkich odcinkach budowanej autostrady A1, gdzie ruch po nowej betonowej jezdni odbywa się w układzie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *