wtorek , 19 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Nowa Astra zadebiutuje w Polsce podczas targów w ERGO Arenie

Partner Sieciowy General Motors Poland – Serwis Haller oficjalnie zaprezentuje Opla Astrę V. Krajowa premiera nowej Astry odbędzie się 25 września w gdańskiej Ergo Arenie, równocześnie z trwającym na Salonie Samochodowym IAA we Frankfurcie, światowym debiutem.

Jedenasta generacja kompaktowego Opla to połączenie nowoczesnej, lekkiej konstrukcji, wydajnych jednostek napędowych, łączności z Internetem i komfortu przy zachowaniu wyjątkowych walorów trakcyjnych, powiedział Józef Haller wiceprezes Serwis Haller, zapowiadając polską premierę najnowszego Opla na tegorocznych Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych w Gdańsku.

Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller

Trójmiejski debiut bestsellera Opla to 7. z rzędu oficjalna, polska premiera samochodu niemieckiego producenta odbywająca się na Pomorzu. Po pokazach elektrycznego Opla Ampera, terenowej Mokki, rodzinnej Astry Sedan, flagowej limuzyny Insignia nowej generacji oraz modeli ADAM i ADAM ROCKS przeprowadzonych przez Serwis Haller, zupełnie nowa Astra zaprezentowana zostanie na specjalnie przygotowanym, dwupoziomowym stoisku Opla zlokalizowanym w hali głównej Ergo Areny.

Trójmiasto lubi Opla i Opel lubi trójmiasto, a nasz nowy samochód, w którym zrealizowano wiele innowacyjnych pomysłów ma wszystko, by zostać hitem rynkowym! Zapraszamy na nasze fascynujące stoisko na Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych – dodał Józef Haller.

Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller

Wprowadzając nową generację bestsellerowego modelu — lżejszą, bardziej kompaktową i zwrotną, a jednocześnie przestronniejszą w środku —Opel wkracza w nową erę efektywności w klasie kompaktowej. Do napędu Astry o lekkiej konstrukcji posłużą wyłącznie silniki najnowszej generacji. Samochód jest wyposażony w liczne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i ułatwiające prowadzenie pojazdu. Niektóre z nich — w tym przełomowe nieoślepiające matrycowe reflektory LED IntelliLux LED® — są praktycznie niespotykane lub wręcz debiutują w tym segmencie. Astra jest również pierwszym modelem Opla oferowanym z systemem Opel OnStar od samego początku obecności na rynku. Ten osobisty asystent łączności i usług zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostęp do Internetu przez całą dobę. W modelu debiutuje także nowa generacja systemu multimedialnego IntelliLink. Dwie nowe wersje systemu wyposażono w interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiające integrację ze smartfonem.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *