Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowa marka DS Automobiles wkracza do Trójmiasta pod skrzydłami Grupy Zdunek
Fot. Grupa Zdunek

Nowa marka DS Automobiles wkracza do Trójmiasta pod skrzydłami Grupy Zdunek

Mat. prasowe

Grupa Zdunek wprowadza do Trójmiasta nową, nieobecną dotychczas nad morzem markę DS. DS Automobiles to producent samochodów klasy premium, który został powołany do życia 1 czerwca 2014 roku. Marka powiązana jest z koncernem PSA. Nazwa DS Automobiles nawiązuje do legendarnego modelu DS19 z lat 50-tych, który stanowił ówczesną rewolucję technologiczną.

Marka DS symbolizuje klasę i wyrafinowanie, a narodziny tej marki nastąpiły w Paryżu, stolicy awangardy i ekskluzywnego stylu. Te cechy kultywują oferowane aktualnie modele.

W chwili obecnej na polskim rynku dostępne są trzy samochody. Jest to miejski DS 3, kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK oraz topowy, najwyższy w gamie model – DS 7 CROSSBACK, będący średniej wielkości SUV’em.

Mat. prasowe

Punkt sprzedaży samochodów marki DS zostanie uruchomiony na przełomie stycznia i lutego 2020 roku w Gdańsku, przy ulicy Miałki Szlak 35 – w mateczniku Grupy Zdunek. Firma rozpoczęła już proces rekrutacji nowych pracowników. Więcej: TUTAJ

Mat. prasowe

Salon będzie miał powierzchnię 200 m2 i będą w nim eksponowane trzy samochody. W salonie dostępne będzie również stanowisko do prezentacji samochodu za pomocą systemu DS Virtual Vision czyli Wirtualnej Rzeczywistości.

Salon przy ulicy Miałki Szlak 35 będzie obiektem tymczasowym – podkreśla Tyberiusz Kohnke, Dyrektor Zarządzający DS Zdunek. Docelowo wybudujemy salon spełniający najwyższe standardy DS Store, co planowane jest na początek 2022 roku przy Obwodnicy Trójmiasta. Oferta salonu będzie obejmowała całą dostępną gamę marki DS w tym samochody z napędem elektrycznym i hybrydowym. Już podczas pierwszych dni od otwarcia salonu zaprezentowany zostanie DS 7 CROSSBACK z napędem hybrydowym o mocy 300 KM oraz napędem 4×4. Oczywiście będzie dostępna także kompletna gama samochodów demonstracyjnych – dodaje.

Obsługa posprzedażna będzie miała miejsce w innym miejscu – w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 295, na terenie salonu Citroen Zdunek. Przygotowane zostanie tam oddzielne stanowisko dla obsługi serwisowej klientów marki DS, a także sprzedaż części zamiennych i akcesoriów. Standard obsługi DS Automobiles spełniała będzie także blacharnia i lakiernia.

Grupa Zdunek, jako jedna z największych grup dealerskich w Polsce dynamicznie się rozwija. Wprowadzenie do naszej gamy kolejnej marki z segmentu premium uzupełnia dotychczasową ofertę Grupy i pozwala zaspokoić rynkowe potrzeby takiej aglomeracji jak Trójmiasto. Samochody marki DS to powiew świeżości i unikalnej awangardy w kilku segmentach – od samochodów miejskich po duże SUV’y. Nowa marka w naszym portfolio zaoferuje nie tylko mieszkańcom Pomorza, ale całej północnej Polski, dostęp do tych ekskluzywnych samochodów, w których można wyróżnić się na ulicy – mówi Agnieszka Moczyńska, Dyrektor Marketingu Grupy Zdunek.

Mat. prasowe

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *