Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowa marka już oficjalnie w Trójmieście. DS Zdunek rozpoczęło działalność w Gdańsku

Nowa marka już oficjalnie w Trójmieście. DS Zdunek rozpoczęło działalność w Gdańsku

Bez głośnego otwarcia i bankietu, w poniedziałek 6 kwietnia działalność rozpoczął nowy salon DS Zdunek Trójmiasto w Gdańsku. Otwarcie nowego punktu dealerskiego odbyło się po cichu ze względu na pandemię koronawirusa. Firma liczy jednak, że kiedy chaos i kryzys związany w pandemią opadnie, klienci zainteresują się zupełnie nową, nieznaną dotąd na Pomorzu marką. 

DS to producent ekskluzywnych i awangardowych samochodów z Francji. Powstanie marki zainicjował Citroen w 2014 roku, aby wyróżnić swoje luksusowe modele.

W aktualnej ofercie znajdują się dwa samochody – jest to średniej wielkości SUV DS7 Crossback oraz crossover DS3 Crossback. Oba zachwycają detalami wykończenia, których próżno szukać u innych producentów. Ale DS chce zdobyć serca klientów także technologią. Oferta obejmuje nie tylko modele z napędem hybrydowym, ale także w pełni elektryczne.

Salon sprzedaży DS Zdunek Trójmiasto ma butikowy charakter i zlokalizowany jest w mateczniku Grupy Zdunek – w Gdańsku przy ulicy Miałki Szlak 35. Budynek ma powierzchnię około 200 m² i mogą w nim być eksponowane trzy egzemplarze. Salon wyróżnia eleganckie wykończenie z czarną elewacją z czerwonymi akcentami.

Charakterystyczny elementem dla marki są romby. Te czworokąty zrobią zarówno wnętrza samochodów, jak i elementy salonu – np. pylon przed budynkiem.

Naszym celem było stworzenie wnętrza, przypominającego najelegantsze, francuskie butiki – mówi Maciej Majewski, Kierownik Sprzedaży DS Zdunek Trójmiasto. Te samochody, to alternatywa dla istniejących już na rynku marek Premium – dodaje.

Bardzo oryginalnym elementem jest DS Virtual Vision – czyli miejsce, gdzie dzięki wirtualnej rzeczywistości poznać można modele DS. W aplikacji dostępny jest także najnowszy model z gamy – duży, luksusowy sedan DS9, który do Trójmiasta trafić ma pod koniec tego roku.

Obsługa serwisowa samochodów DS odbywa się w punkcie Citroen’a przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Przy Miałkim Szlaku znajduje się salon sprzedaży. Wkrótce do aut ekspozycyjnych dołączy także flota aut demonstracyjnych.

Podstawowy model DS3 Crossback, konkurujący przede wszystkim z takimi autami jak np. MINI kosztuje od 96 600 zł. większy DS7 Crossback to wydatek minimum 139 900 zł. Górna granicy ceny w przypadku tego modelu to blisko 300 000 zł.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Sportowy tydzień] BMW M4

BMW jest jednym z tych niemieckich producentów, którzy „świętą” literą M,przyozdabiają już niemal wszystkie modele ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *