niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowa Toyota Corolla debiutuje w Trójmieście

Nowa Toyota Corolla - w Trójmieście-04117W tym roku przypada 50. rocznica wprowadzenia na rynek Toyoty Corolli, najpopularniejszego samochodu w historii. W 150 krajach sprzedano dotąd ponad 44 miliony egzemplarzy, co stanowi 20% łącznej globalnej sprzedaży pojazdów Toyoty. Jedenasta generacja Corolli od momentu wprowadzenia utrzymuje pozycję najchętniej kupowanego samochodu na świecie. W trójmiejskich salonach Toyoty debiutuje właśnie najnowsza odmiana tego modelu. 

Projektanci nowej Corolli postawili na elegancję. W nowej odmianie podkreślają ją chromowany grill przedni oraz światła typu LED. Ponadto wzbogacono ją o rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo czynne. Składają się na nie systemy: wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, rozpoznawania znaków drogowych oraz automatyczne światła drogowe.

Nowa Toyota Corolla - w Trójmieście-04119

Już dziś zapraszam do wizyty w naszym salonie w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 260 w Gdańsku Oliwie i zapoznania się z tą ważną nowością. Zapraszam także na Dni Otwarte Nowej Corolli, które odbędą się już w najbliższy weekend, połączone ze specjalną, letnią ofertą na zakup samochodu.

Toyota Carter Gdańsk

Ceny Corolli rozpoczynają się od 67 400 zł. W ofercie są również nowe wzory 16- i 17-calowych felg aluminiowych. Do wyboru jest także 9 kolorów nadwozia, z których trzy metalizowane to nowość – Platinum Bronze, Tokio Red i Earth Bronze.

 

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *