Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Nowa Toyota Corolla debiutuje w Trójmieście

Nowa Toyota Corolla debiutuje w Trójmieście

Nowa Toyota Corolla - w Trójmieście-04117W tym roku przypada 50. rocznica wprowadzenia na rynek Toyoty Corolli, najpopularniejszego samochodu w historii. W 150 krajach sprzedano dotąd ponad 44 miliony egzemplarzy, co stanowi 20% łącznej globalnej sprzedaży pojazdów Toyoty. Jedenasta generacja Corolli od momentu wprowadzenia utrzymuje pozycję najchętniej kupowanego samochodu na świecie. W trójmiejskich salonach Toyoty debiutuje właśnie najnowsza odmiana tego modelu. 

Projektanci nowej Corolli postawili na elegancję. W nowej odmianie podkreślają ją chromowany grill przedni oraz światła typu LED. Ponadto wzbogacono ją o rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo czynne. Składają się na nie systemy: wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, rozpoznawania znaków drogowych oraz automatyczne światła drogowe.

Nowa Toyota Corolla - w Trójmieście-04119

Już dziś zapraszam do wizyty w naszym salonie w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 260 w Gdańsku Oliwie i zapoznania się z tą ważną nowością. Zapraszam także na Dni Otwarte Nowej Corolli, które odbędą się już w najbliższy weekend, połączone ze specjalną, letnią ofertą na zakup samochodu.

Toyota Carter Gdańsk

Ceny Corolli rozpoczynają się od 67 400 zł. W ofercie są również nowe wzory 16- i 17-calowych felg aluminiowych. Do wyboru jest także 9 kolorów nadwozia, z których trzy metalizowane to nowość – Platinum Bronze, Tokio Red i Earth Bronze.

 

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *