środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Nowe MINI Cabrio debiutuje w Gdyni

Na nietypowy pokaz modelu MINI Cabrio zdecydował się trójmiejski dealer tej marki – firma Zdunek. Najmłodsze „dziecko” z rodziny MINI zaprezentowano w gdyńskim Centrum Handlowym Riviera.

Model, który aktualnie można podziwiać w gdyńskiej galerii to trzecia generacja kultowego MINI, ale tym razem w odmianie z otwartym nadwoziem. Dodatkowo, prezentacji towarzyszy wystawa zdjęć wykonanych przez trójmiejską ambasadorkę marki – Katarzynę Figurę.

Zobacz również: Nowe MINI Katarzyny Figury

MINI Cabrio wzbudza ogromne zainteresowanie odwiedzających centrum handlowe. Jego charakterystyczna linia i niepowtarzalny charakter sprawiają, że nikt nie przechodzi obok tego samochodu obojętnie. Nowy model dostępny jest od 99 800 złotych brutto za wersję MINI One z silnikiem 1.5 o mocy 136 KM. Ponadto w ofercie są: Cooper S – 2.0 turbo o mocy 192 KM i John Cooper Works 2.0 turbo o mocy 232 KM, a także jednostki wysokoprężne – Cooper D – 1,5 turbo diesel 116 KM i Cooper SD – 2.0 turbo diesel o mocy 170 KM.

MINI Cabrio Zdunek w Gdyni-00106

Na profilu facebookowym MINI Zdunek ogłoszono konkurs, w którym można wygrać weekend w towarzystwie MINI Cabrio. Wystarczy wykonać popularne ‘selfie’ z prezentowanym z Rivierze samochodem, a następnie umieścić je na stronie : KONKURS MINI CABRIO – małe MINI spełnia WIELKIE MARZENIA!

W opisie zdjęcia należy w 3 słowach opisać swoje odczucia dotyczące MINI. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie zostanie wyłoniona jedna, do której trafi nagroda.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *